Набір зубних насадок Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser (4 шт.)

Набір зубних насадок Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser (4 шт.)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 1
Код товару: 1503
В комплекті 4 змінні насадки Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser. Для ідеальної білизни зубів.
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

Вигідна ціна набору насадок Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser (4), це, звичайно, не єдина причина для його покупки. Хоча б тому, що електрична зубна щітка без насадки просто непрацездатна. Але звернути увагу саме на цей комплект варто через високу його доведену ефективність і, як не дивно, технологічність. Так, сьогодні навіть такий простий пристрій, як насадка для зубної щітки цілком може здивувати інноваційністю. Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser (4) розроблено за запатентованою технологією 3D-чистки. На практиці вона реалізується так: у процесі роботи щетинки акуратно охоплюють зуб і швидко рухаються навколо. Швидкість обертання регулюється мотором щітки, тоді як інтенсивність тиску на емаль залежить, здебільшого від самих щетинок. За будь-якої швидкості обертання, емаль буде ефективно очищатися, але без ризику пошкодження при цьому. Те саме стосується і ясен. Однак, насадки Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser не рекомендовані для чищення ще незміцнілих дитячих зубів. У міру зносу слід проводити заміну. Як правило, раз на 3-4 місяці. Ступінь зносу завжди легко відстежити за поступовим знебарвленням щетинок.

Товар поставляється на вказану адресу у захисній фірмовій упаковці. Оплата можлива найзручнішим для вас способом – готівкою або банківською карткою.

Відгуки

 • Тетяна
  04.07.2023
  Доброго дня, чи підходять дані насадки до зубної щітки ORAL-B BRAUN Vitality 3D White/D100 White
  Адміністратор Braun
  Добрий день! Набір зубних насадок Braun Oral-B 3D White EB 18 RB Clean Maximiser (4 шт.) підійде до щітки Oral-B Braun Vitality 3D White/D100 White. Дякуємо за Ваше звернення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.