Насадка-млинок Braun MQ 60

1099
грн.
Насадка-млинок Braun MQ 60
Рейтинг: 4.97 з 5
Голосів: 31
Код товару: 1242
Матеріал: пластик. Підходить до блендерів Braun серії Multiquick 3, 5 та 7.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (31)

Опис і характеристики

Вузька спеціалізація

Деякі побутові прилади для кухні мають вузьку спрямованість, тобто створені для виконання кулінарних операцій, які доводиться виробляти порівняно рідко. Але від того значення цих приладів нітрохи не зменшується. Наприклад, ви, ймовірно, вважаєте, що купити насадку-млинок Braun MQ 60 буде, як то кажуть «не на часі». Зрештою, на кухні вже є блендер або навіть кухонна машина... Однак раптом виявляється, що в деяких ситуаціях допоможе тільки вона. Тим більше, що насадка приєднується до ноги блендера одним легким рухом, не вимагаючи попереднього налаштування.

Сумісність насадки з моделями блендерів

Цей невеликий додатковий аксесуар сумісний тільки з блендерами Braun серій Multiquick 3, 5 і 7, які можна купити в нашому онлайн-магазині. Причому, ви можете зробити це одразу, замовивши обидва товари. Розширення функціоналу полягає в тому, що з Braun MQ 60 ви отримуєте можливість миттєво приготувати порцію свіжих спецій, перцю, запашних трав'яних приправ.

Простота і надійність

Конструкція насадки ще простіше, ніж користування нею. Легкий металевий корпус, щільно закрита ємність невеликої місткості і обертові мініатюрні жорна всередині. Очищення виробу не представляє складнощів – потрібно просто обполоснути його під водою (за винятком лез!). Така простота є запорукою надійності. Проте, як і на всі прилади виробництва компанії Braun на дану насадку поширюється офіційна гарантія якості від виробника.

Відгуки

 • Ирина
  04.04.2021
  Здравствуйте!Подойдёт ли эта насадка к блендеру Braun MQ7075X
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Насадка Braun MQ 60 не підходить до блендера Braun MQ7075X. Рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісного центру. Як правило, у них є можливість замовити окремі комплектуючі до техніки Braun. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Светлана
  10.01.2021
  Добрый день!Подойдет ли эта насадка к MQ 9097X ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 60 не подходит к погружному блендеру Braun MQ 9097X. В данный момент у нас не представлены насадки для блендеров 9-й серии. Спасибо за Ваше обращение.
 • Елена
  27.11.2020
  Добрый день. Совместима ли эта насадка с блендером серии 9?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть возможность заказать отдельные комплектующие к технике Braun. Спасибо за Ваше обращение.
 • Сергей
  22.11.2020
  Здравствуйте. Подойдет ли к модели MQ3137?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 60 подходит к погружному блендеру Braun MQ 3137 WH Sauce. Спасибо за Ваше обращение.
 • Ольга
  07.11.2020
  Добрый день, подходит ли эта мельница к модели с моторным блоком 4191?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка-мельничка Braun MQ 60 подойдет для погружного блендера Braun с типом моторного блока 4191. Спасибо за Ваше обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.