Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 White

Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 White
Рейтинг: 4.83 з 5
Голосів: 36
Код товару: 0857
Матеріал: пластик. Підходить до блендерів Multiquick 5 та 7 з металевою ногою. Об’єм: 500 мл. Підставка, яка не ковзає.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (36)

Опис і характеристики

Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 White стане в нагоді всім, хто вже є власником погружного блендера від німецького бренду. Завдяки наявності такого приладу у вашому кухонному арсеналі, будь-яке завдання з подрібнення та ретельному змішуванню інгредієнтів буде виконане за дві секунди. Модель обладнана гострим ножем з нержавіючої сталі, який допомагає досягти оптимальних результатів за короткий час. Вона легко приєднується до блендеру і дуже проста у використанні. Якщо вам з якоїсь причини необхідно замінити існуючу насадку, або ж якщо ви хочете розширити можливості свого блендера, варто купити MQ30 White.

Цей аксесуар має обсяг 500 мл, він ідеально підійде для використання з моделями з серій Multiquick 5 та 7 з металевою ногою. Подрібнювач виконаний з міцного безпечного пластика, має підставою, що не ковзає, завдякий якій можна міцно фіксувати його на поверхні столу під час роботи. З придбанням цього маленького аксесуара ви зможете готувати улюблені страви швидко і без зайвого клопоту. Якщо ви постійно готуєте і хочете спростити і прискорити цей процес, ціна Braun MQ30 White буде для вас цілком прийнятною.

Відгуки

 • Евгения
  15.03.2021
  Здравствуйте. Подходит ли эта модель для блендера Braun vario?
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Уточніть будь ласка тип моторного блоку, або повну назву вашого ручного блендера. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Ирина
  23.02.2021
  Здравствуйте! Подойдет к погружному блендеру Type4191?
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Насадка Braun MQ 30 White підходить до ручного блендера Braun з типом моторного блоку 4191. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Віра
  08.02.2021
  Доброго дня, підійде до Braun 63263?
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Ви вказали не назву моделі, по даній інформації не можливо визначити сумісність насадок. Прохання уточнити модель блендера або його "TYPE: XXXX". Тип пристрою можна знайти на корпусі блендера (в ручних блендерах він вказаний в місці з'єднання моторного блоку з насадками, у стаціонарних блендерах він вказаний на дні корпусу). Дякуємо за Ваше звернення.
 • Виктория
  22.11.2020
  Добрый день, данная насадка подойдет для Погружной блендер Braun MQ 3035 WH Sauce?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка-измельчитель Braun MQ 30 White подходит к погружному блендеру Braun MQ 3035 WH Sauce. Спасибо за Ваше обращение.
 • Katrine
  29.10.2020
  Подойдёт ли для браун мультиквик 7x mq7075?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 30 White не подходит к погружному блендеру Braun mq7075 x. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, они имеют возможность заказать отдельные комлектующие к технике Braun. Спасибо за Ваше обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.