Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 Black

769
грн.
Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 Black
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 18
Код товару: 1100
Матеріал: пластик. Підходить до блендерів Multiquick 5 та 7 з металевою ногою. Об’єм: 500 мл. Підставка, яка не ковзає.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (18)

Опис і характеристики

Насадка-подрібнювач Braun MQ 30 Black

Ця універсальна насадка-подрібнювач найкращим чином підходить для використання разом з блендерами моделей п'ятої та сьомої серії MultiQuick. Конструкція насадки проста, але ефективна, що в черговий раз підтверджує традиції якості, які дотримується німецький бренд.

Найгостріший ніж, виготовлений з міцної нержавіючої сталі, справляється з високими навантаженнями. Він відмінно перемелює тверді продукти: сир, м'ясо, горіхи тощо. Хоча корпус не відрізняється дуже великою місткістю, 500 мл вистачає для того, щоб приготувати сік зі свіжих фруктів, або швидко збити кремову суміш. Великим плюсом є те, що кришка насадки надійно і дуже щільно закриває ємність, не допускаючи розбризкування вмісту, навіть коли блендер працює на найвищій швидкості. Нековзна підставка гарантує, що насадка раптово не зрушиться з місця під час змішування продуктів.

Завдяки наявності системи easy-lock, приєднати до блендера насадку-подрібнювач Braun MQ 30 Black можна одним легким рухом – фіксація надійна. Коли робота завершена, щоб від'єднати аксесуар для очищення, натисніть відповідні кнопки на корпусі блендера.

Щоб прямо зараз за вигідною ціною придбати Braun MQ 30, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з менеджерами за вказаними телефонами. Доставка товару по Україні абсолютно безкоштовна.

Відгуки

 • Алена
  03.10.2021
  Добрый вечер, подскажите, пожалуйста, подходит ли данная насадка к блендеру Braun MQ9175XL
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.
 • Денис
  08.03.2021
  Добрый день, как я понимаю, данный измельчитель не подходит к этой модели: MQ 3135 Будет ли у вас в продаже измельчитель к модели - MQ 3135?
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Насадка подрібнювач Braun MQ 30 Black підходить до ручного блендера Braun MQ 3135. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Наталья
  04.03.2021
  Добрый день. Подходит ли та насадка для Блендера Braun MQ5277BK? Спасибо.
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Насадка Braun MQ 30 Black підходить для ручного блендера Braun MQ5277BK. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Олег
  12.12.2020
  Добрый день подходит ли данная насадка для блендера Minipimer 7 MQ 7000x
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 30 Black не подходит к погружному блендеру Braun MQ 7000 X. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть возможность заказать отдельные комплектующие к технике Braun. Спасибо за Ваше обращение.
 • Анна
  07.10.2020
  Добрый день. Подходит ли данная насадка для блендера MR 6550?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка-измельчитель Braun MQ 30 Black подходит к погружному блендеру Braun MR 6550. Спасибо за Ваше обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.