Насадка-подрібнювач Braun MQ 20 Black

609
грн.
Насадка-подрібнювач Braun MQ 20 Black
Рейтинг: 4.88 з 5
Голосів: 24
Код товару: 0811
Матеріал: пластик. Підходить до блендерів Multiquick 5 та 7 з металевою ногою. Об'єм: 350 мл. Підставка,яка не ковзає.
 • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
 • Самовивіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Інструкція Скачати інструкцію для Braun MQ 20 Black
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (24)

Опис і характеристики

Насадка для блендера Braun MQ 20 Black - це відмінне функціональне доповнення до вашого блендеру. Подрібнювач має обсяг 350 мл, обладнаний гострим ножем, який впорається з будь-яким завданням швидко і ефективно. За допомогою цього компактного і надійного приладу ви зможете швидко і без особливих зусиль змішати або подрібнити різні види продуктів: овочі та зелень для салатів, м'ясо, цибулю, шоколад, волоські горіхи, мигдаль, чорнослив, сири. Перед тим, як вмикати пристрій, необхідно попередньо нарізати продукти шматочками, очистити їх від стебел, шкаралупи, кісток, хрящів. Купити MQ20 Black - значить прискорити приготування улюблених страв.

Даний аксесуар ідеально сумісний з моделями погружних блендерів серії Multiquick 5 та 7 з металевою ногою. Будь-який з цих приладів легко під'єднується до подрібнювача, кришка з редуктором щільно закривається, щоб не допустити розбризкування інгредієнтів. Максимальний час роботи подрібнювача становить: 2 хвилини, якщо обробляється велика кількість вологих складових, 30 секунд при обробці сухих або дуже твердих інгредієнтів або якщо їх кількість менше 100 г / 100 мл. Після закінчення обробки слід відключити прилад від мережі і потім натиснути кнопки фіксації, щоб від'єднати моторну частину. Перед тим, як виймати готову суміш, слід акуратно витягнути ніж, злегка повернувши і піднявши його. Ціна Braun MQ20 Black відповідає його відмінній якості.

Відгуки

 • Zhanna
  26.10.2020
  Она подходит к погружной блендер Braun MQ 7075 X?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 20 Black не подходит к погружному блендеру Braun MQ 7075 X. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть возможность заказать отдельные комплектующие к технике Braun, в частности, к погружному блендеру Braun MQ 7075 X. Спасибо за Ваше обращение.
 • Сергей
  08.10.2020
  Добрый день, данная насадка подойдёт на модель MQ 735, и возможно ли измельчение в ней кофе и специй? Если нет то посоветуйте пожалуйста подходящую модель измельчителя для кофе и специй на модель блендера MQ 735.
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка -измельчитель Braun MQ 20 Black не подходит для измельчения кофе и специй. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть возможность заказать отдельные комплектующие к технике Braun, в частности, насадку мельничку для погружного блендера Braun MQ 735. Спасибо за Ваше обращение.
 • Ира
  10.08.2020
  Добрый день. Подходит ли эта чаша к модели BRAUN Multiquick 7 MQ7000Х?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка-измельчитель Braun MQ 20 Black не подходит к погружному блендеру Braun Multiquick 7 MQ7000 Х. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть возможность заказать отдельные комплектующие к технике Braun, в частности, насадку измельчитель для погружного блендера Braun Multiquick 7 MQ7000 Х. Спасибо за Ваше обращение.
 • Ліана
  11.07.2020
  Доброго дня насадка сумісна для блендера MQ7045 X?
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Насадка Braun MQ 20 Black не сумісна з ручним блендером Braun MQ 7045 X. Рекомендуємо звернутися в авторизований сервісний центр. Як правило, вони мають можливість замовити окремі комплектуючі до техніки Braun, зокрема подрібнювач до ручного блендера Braun MQ 7045 X. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Анна
  02.06.2020
  Доброго времени суток! Подойдёт ли к Braun Type 4199 ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка Braun MQ 20 Black подходит к погружным блендерам, с типом моторного блока. Спасибо за Ваше обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.