Система для очищення бритви Braun Clean&Charge 0-CC Black

Система для очищення бритви Braun Clean&Charge 0-CC Black
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 3
Код товару: 1425
Система для очищення бритви Braun Clean&Charge 0-CC Black 4в1. Сумісна з бритвами Braun Series 5 Flex, Series 6 Flex, Series 7 Flex. Центр SmartCare був розроблений для очищення, підзарядки, змащування та зберігання бритви Braun.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (3)

Опис і характеристики

Догляд за бритвою і підтримання її в ідеальному стані – запорука незмінно ефективного догляду за зовнішністю. Це стосується як ручних станків для гоління, так і сучасних електробритв, які представляють собою складні і доволі чутливі до забруднення пристрої. Щоб швидко і без зайвого клопоту привести в належні стан після чергового використання вашу улюблену електробритву, рекомендуємо обов'язково купити систему для очищення бритви Braun Clean & Charge 0-CC Black. Центр SmartCare автоматично очищає ріжучий блок бритви від залишків щетини, а також змащує його спеціальним складом, що дозволяє продовжити термін служби. Процес очищення не вимагає вашої участі або контролю і відбувається повністю автоматично. Причому в цей же час акумулятор бритви заряджається! Аксесуар не вимагає значного простору для розміщення. Таким чином, ви можете постійно зберігати пристрій, поміщеним в систему для очищення Clean & Charge 0-CC Black, наприклад, на поличці у ванній. До кожного наступного сеансу, прилад буде зустрічати вас в буквальному сенсі оновленим! Замовте систему Braun Clean & Charge 0-CC Black 4в1 на нашому офіційному сайті компанії онлайн і ми доставимо її на вказану адресу. Зверніть увагу, що комплекс розроблений і сумісний тільки з пристроями Braun Series 5 Flex, Series 6 Flex і Series 7 Flex. Сумісність з бритвами інших серій і, тим більше, від іншого виробника не гарантується!

Відгуки

 • Дмитрий
  10.01.2021
  Подойдёт ли к бритве BRAUN Series 5 50-W1200s?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Система для очистки бритвы Braun Clean&Charge 0-CC Black подходит к бритве Braun Series 5 50-W1200s. Спасибо за Ваше обращение.
 • Дмитрий
  08.01.2021
  Добрый день! Подойдёт для BRAUN Series 6 60-N1000s ? Спасибо!
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Система для очистки бритвы Braun Clean&Charge 0-CC Black подходит к бритве Braun Series 6 60-N1000s. Спасибо за Ваше обращение.
 • Max
  18.12.2020
  Это тип 5434 (согласно классификации Braun)?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Система для очистки бритвы Braun Clean&Charge 0-CC Black имеет тип 5434. Спасибо за Ваше обращение.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.