Картридж Braun CCR5+1 Clean & Renew

1049
грн.
Картридж Braun CCR5+1 Clean & Renew
Рейтинг: 0 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1137
Картридж очищаючий (с чистячою рідиною). Для очистки бриючих голівок електробритв (1 картридж=30 чисток). В комплекті: 6 картриджів.
  • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
  • Самовывіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
  • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
  • Опис і характеристики
  • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Важливий елемент бритви

Змний елемент, який входить до комплектації сучасних бритв. Всього 6 картриджів. Картридж Braun CCR5 + 1 Clean & Renew містить очищувальну рідину, яка не лише ефективно видаляє волосся, що накопичилися в ході гоління, а також має змащуючий ефект, який значно підвищує якість роботи будь-якої електробритви Braun. Крім того, оскільки в розчині для чищення міститься певна кількість алкоголю, леза ще й повністю дезінфікуються. При наступних сеансах гоління зводиться до нуля ризик отримати роздратування на шкірі.

Додаткові рекомендації

Навіть найкраща, повністю справна бритва не зможе проявити свої можливості в повній мірі без дотримання простих, але обов'язкових правил експлуатації. Нагадуємо, що картриджі для гоління необхідно замінювати регулярно, щоб якість і швидкість цієї гігієнічної процедури залишалися на високому рівні. Ви можете купити картридж Braun CCR5 + 1 Clean & Renew на сайті інтернет-магазину прямо зараз. Просто зателефонуйте за вказаними тут номерами або оформіть покупку через Персональний кабінет. Нагадуємо, що товар територією України доставляється безкоштовно.

Відгуки

  • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.