Моторний блок блендера Braun 7322110654

899
грн.
Моторний блок блендера Braun 7322110654
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 1
Код товару: 1436
Моторний блок блендера Braun 7322110654 (type: 4165). Потужність 600 Вт. Сумісний з насадками з системою кріплення EasyClick. Кількість швидкостей: 2.
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

Погодьтеся, не дуже зручно замовляти новий блендер, якщо до «старого» тієї ж моделі є цілий набір насадок. Звичайно, можна обмежитися ремонтом, можливо і не одним, але це лише тимчасове рішення, тому що навіть найнадійніші механізми все одно виходять з ладу з часом. Особливо, у випадку інтенсивної експлуатації. Завдяки можливості купити моторний блок блендера Braun 7322110654, проблема заміни побутового приладу, що вийшов з ладу вирішується значно дешевше і практичніше. Ця модель повністю сумісна зі змінними насадками, які підключаються за фірмовою технологією EasyClick, та має максимальну потужність до 600 Ват. Перемикач швидкостей з 2 кнопками на руків’ї, розташованими прямо під пальцями так, щоб вам не доводилося переривати готування ні на секунду. Саме ж руків’я оснащено спеціальним прогумованим покриттям, що запобігає ковзанню. Товар поставляється з окремою гарантією якості. Можлива безкоштовна доставка за вказаною адресою (тільки територією України) та оплата покупки онлайн.

Відгуки

 • Надежда
  02.09.2021
  Очень нравится ваша техника, служит верой и правдой много лет. Отдельно радует, что можно купить любые комплектующие к ней. Приятно порадовало и то, что после сделанного заказа позвонили и убедились в том, что заказанный товар подходит на 100%(я имею ввиду,именно моторный блок для блендера-миксера). Посылку получила на следующий день. Спасибо! Всем осталась довольна!
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.