Універсальні чоловічі тримери Braun

Універсальні чоловічі тримери Braun

Взагалі, будь-який сучасний чоловічий тример є  продовженням звичайної електробритви. Однак, незважаючи на те, що бритви також можуть мати власний тример, окремий прилад має суттєві відмінності від них. Завдяки різним насадкам, які йдуть в комплекті, з покупкою універсального тримера Braun ви отримаєте можливість не просто начисто голити волосся (за допомогою бритви-станка в комплекті), а також підстригати його на бороді до точно необхідної довжини. Наприклад, щоб створити унікальний стиль. Є тримери для обличчя і тіла, універсальні, як нескладно здогадатися, поєднують ці можливості, а тому є кращими в більшості випадків. Хіба що якась певна модель вам сподобалася більше.

Якісні і зручні тримери Braun

Саме універсальні тримери виробництва популярного німецького бренду користуються особливим попитом. Якість, оригінальний дизайн корпусу, висока ефективність, бездоганна надійність – в них кожен чоловік знайде щось важливе зі своєї точки зору.

  • Стильний дизайн. Корпус виготовлений із пластику, що робить прилад досить легким. Зручна ергономічна рукоятка, що не ковзає навіть у вологій долоні – це  помітна ознака всіх моделей тримерів, які представлені в каталозі нашого онлайн-магазина.
  • Різноманітні насадки. Залежно від конкретної марки приладу, комплектація може дещо відрізнятися. Але завжди включає гребні різної довжини, а в окремих комплектаціях станок-бритву. Окремою опцією може бути спеціальна насадка для підстригання волосся в носі і вухах. Тобто в тих місцях, куди тример звичайної побутової бритви не добереться. Функціонал тримера визначається саме тим, які насадки ви використовуєте. Таким чином один тример може мати 8-10 функцій!
  • Леза, що самозаточуються. Вони не тільки виключно гострі і повністю безпечні при цьому, але ще і зберігають свої робочі якості незалежно від того, як довго і часто ви користуєтеся тримерами.

Система живлення

Що краще, дріт або вбудований акумулятор високої ємності? Насправді відповідь зовсім не очевидна. Тому універсальні тримери Braun дворежимні. Від акумулятора прилад може працювати дуже довго, найсучасніші моделі – до 100 хвилин. А щоб не виникало проблем зі стандартами різних країн, якщо ви часто подорожуєте, тримери оснащуються адаптером для мереж (100-240 Вт).

Оцініть ще раз все, перераховане вище, і ви зрозумієте чому тримери Braun для багатьох стають просто незамінним персональним аксесуаром. На сайті ви можете замовити універсальний тример з гарантією від виробника та безкоштовною доставкою.