Огляд зубної щітки Braun Oral-B TriZone 1000 D 20.513

Огляд зубної щітки Braun Oral-B TriZone 1000 D 20.513

Одним з найбільш корисних винаходів сучасності стала електрична зубна щітка. Мабуть, це один з найефективніших засобів, для повноцінного догляду за зубами, яке коли-небудь існувало. З появою електричної зубної щітки, доглядати за зубами стало набагато легше і комфортніше, а самі зуби та ясна стали набагато здоровіші. Замінивши собою недовговічні, малоефективні і не дуже зручні звичайні зубні щітки, які володіли примітивною технікою очищення, котра не могла забезпечити такий ретельний і якісний результат чистки, вони без сумнівів вивели рівень засобів догляду за зубами на новий рівень. Використання унікального електричного механізму в зубних щітках дозволило оснастити їх найрізноманітнішими функціями, дозволяючи крім їх основного завдання – чистка зубів та виконувати інші, більш складні і унікальні завдання. Так наприклад, електричні щітки можуть створювати ефект відбілювання, якісно видаляючи плями з емалі зубів, перемикатися в режим більш делікатній чистки, для чутливих ясен зубів, або ж включити функцію, яка дозволяє якісно і глибоко очищати важкодоступні місця, з чим навряд чи впорається звичайна зубна щітка.

Значний внесок у дослідження, розвиток і вдосконалення електричних зубних щіток внесла німецька компанія Braun, розробляючи свої унікальні, електричні зубні щітки Oral-B. Мало хто знає, але саме компанія Браун є засновником унікальної, чи не легендарної технології генерації зворотно обертальних рухів під час чищення – технології, на основі якої працює більшість сучасних електричних зубних щіток, включаючи всі моделі зубних щіток Oral-B. Однак, дана технологія це далеко не єдина розробка компанії в цій сфері, Braun також розробляє і виробляє унікальні насадки для своїх щіток Oral-B, які не лише чудово збагачують можливості зубних щіток і якості чистки, але допомагають забезпечити високоефективну роботу зубної щітки протягом довгих років, за рахунок заміни зношених насадок.

Купуючи нову модель електричної зубної щітки TriZone 1000 D 20.513 від компанії Braun, ви можете, самостійно переконається і відчути приголомшливо високу якість, комфорт і незвичайну індивідуальність в підході до чищення кожного типу зубів. Стильна і сучасна, електрична зубна щітка Braun 1000 D 20.513 це ваш надійний помічник у чищенні зубів, і догляді за ротовою порожниною, який якісно прослужить протягом багатьох років. Працюючи за принципом безперервного створення унікальних пульсуючих і зворотно обертальних рухів, на основі запатентованої технології компанії Braun, електрична зубна щітка, згідно з дослідженнями та численними незалежними випробуваннями, здатна видаляти зубний наліт на сто відсотків ефективніше, ніж з цим може впоратися мануальна (звичайна) зубна щітка . Так електрична зубна щітка Oral – B 1000 D 20.513 щохвилини впливає на поверхню зубів за рахунок 40.000 тисяч пульсуючих рухів, які сприяють швидкому і легкому видаленню зубного нальоту з поверхні зубів. Одночасно з ними щітка виробляє також 8800 тисяч зворотно обертальних рухів завдяки, яким пристрій ефективно справляється з видаленням того нальоту який був розпушений пульсацією.

Особливістю даної моделі є також унікальний вбудований таймер, який зробить процес чистки ще більш приємним, ефективним та комфортним. Завдяки його використанню ви зможете точно дотримуватися дві хвилини, що відводяться на чистку, які рекомендовані професійними стоматологами, і забезпечать більш якісний, оптимальний результат. На відміну від будь-яких аналогічних таймерів, таймер, вбудований у дану зубну щітку, по закінченню двохвилинного проміжку часу, не тільки подає відповідний звуковий сигнал, але й автоматично виробляє відключення пристрою, забезпечуючи, таким чином, повний контроль над процесом чищення. Також прилад обладнаний унікальним датчиком тиску, який при виявленні зайвого тиску на зубну поверхню і ясна, знижує обороти пульсуючих і зворотно-поступальних рухів, а також подає відповідний сигнал. І все ж, однією з головних переваг електричної зубної щітки Braun Oral – B TriZone 1000 D 20.513, є можливість використання, вибору і зміни унікальних насадок для електричних зубних щіток Oral – B від Braun. Вони дозволяють не тільки обрати насадку, яка підходить саме Вам, створивши комфортні умови для чистки, але і мають свої власні індивідуальні застосування. Так наприклад, унікальна насадка Power Tip, дозволяє легко очищати міжзубні конструкції, а насадки серії Oral-B Sensitive ідеально підійдуть для догляду за чутливими зубами і яснами, позбавляючи від будь-якого дискомфорту під час чищення, даруючи тільки комфорт і радість.