Огляд зубної щітки Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513

Огляд зубної щітки Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513

Електричні зубні щітки мають цілу низку переваг, у порівнянні зі звичайними щітками, забезпечуючи більш комфортне і ефективне очищення ротової порожнини. Зубні щітки електричного типу відрізняються більшою ефективністю видалення зубного нальоту, і при цьому є дуже простими легким методом в догляді за зубами. Крім своєї основної функції очищення, електричні щітки пропонують ряд усіляких додаткових технологій, діляться на кілька різних типів, завдяки чому можна легко підібрати щітку необхідну саме вам. Так деякі моделі зубних щіток Oral-B мають численні режимами чистки спеціально для чутливих зубів, інші ж моделі відрізняються функціями відбілювання або масажу ясен.

Але особливу популярність придбали унікальні електричні щітки Oral-B від компанії Braun. Ефективні, автономні і самостійні електричні зубні щітки Oral-B підходять не тільки для дорослих, вони також стануть чудовим рішенням для чищення дитячих зубів. Компанія Braun випускає спеціальну дитячу серію, яка володіє привабливим, цікавим для дітей дизайном, відрізняється унікальною конструкцією адаптованої саме під очищення дитячих зубів і ясен.

Багатий досвід Braun, плюс нові вимоги до засобів по догляду за зубами і порожниною рота, дозволило компанії створити нову, унікальну модель електричної зубної щітки Oral-B, під назвою Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513. Електрична щітка Braun – це унікальне поєднання високих технологій, чудового сучасного дизайну і безкомпромісного комфорту в експлуатації пристрою. Компактна, стильна і приваблива, електрична щітка обладнана новітніми функціями і технологіями, які дозволяють їй видаляти до двох разів більше зубного нальоту, ніж це робить звичайна зубна щітка.

Високі стандарти якості, за якими створювалася дана електрична зубна щітка, зробили її ефективним засобом щоденного догляду за зубами і ротовою порожниною. Така щітка оснащена унікальним режимом під назвою «щоденне очищення», який підходить для більшості типів зубів, з оптимальні умовами для чищення на кожен день, гарантуючи якісне і ретельне очищення зубів з усіх боків, що забезпечує унікальна 3D технологія. Крім того голівка електричної щітки Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513 має спеціальну круглу форму, точно таку ж як і у професійних стоматологічних інструментах. Численними дослідженнями, тестами і випробуваннями було доведено, що саме кругла форма сприяє найбільш продуктивному, ретельному, ефективному очищенню.

Робота електричної щітки Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513 ґрунтується також на унікальній технології пульсуючих і зворотно- обертальних рухів. Генеруючи двадцять тисяч пульсуючих і вісім тисяч вісімсот зворотно обертальних рухів кожну хвилину, електрична щітка створює чудову комбінацію двох сил, перша з яких готує зуби до очищення, пульсуючими рухами розпушуючи наліт, а друга завдяки зворотно-обертальним швидко, легко, ефективно його видаляє. Використання такої технології дозволяє ефективно очищати навіть важкодоступні місця, отримуючи більш якісний результат за один і той же, витрачений час, в порівнянні зі звичайною зубною щіткою.

Також дана модель обладнана унікальним датчиком, який безперервно відстежує силу тиску вироблену щіткою на ясна і зуби, сигналізуючи при надмірному посиленні і зайвому тиску, забезпечуючи тим самим безпеку і дбайливість кожного сеансу. Одна з головних особливостей електричної щітки Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513 –можливість застосування найрізноманітніших насадок для електричних зубних щіток Oral-B від Braun. Кожна з цих насадок ідеально підходить для різних типів зубів. Наприклад, спеціальні насадки Sensitive, які відрізняються дуже м'якими щетинками, чудово підійдуть для дбайливого чищення чутливих зубів і ясен. А насадки Oral-B TriZone дозволяють завдяки своїй знайомій формі голівки використовувати звичну для нас техніку очищення, при цьому забезпечуючи набагато більший ефект у порівнянні зі звичайною щіткою. Більш того кожна насадка має спеціальні вбудовані щетинки, які в міру збільшення зношеності змінюють свій колір, сигналізуючи про необхідність заміни насадки. Таким чином, обслуговування і догляд з електричною щіткою Braun Oral-B Professional Care 700 D 16.513 відрізняються своєю незвичайною легкістю і простотою.