Огляд зубної щітки Braun Oral-B Pro-Expert

Огляд зубної щітки Braun Oral-B Pro-Expert
Зубна щітка з живленням від батарейок Braun Oral-B Pro-Expert являє собою зручний, красивий і абсолютно безпечний виріб, який рекомендується фахівцями-стоматологами, як один з кращих засобів для щоденного догляду за порожниною рота. Вона розроблена, аби прийти на зміну вашій звичній ручній зубній щітці. Чому варто піти на цей крок? Які переваги ви отримаєте, якщо вирішите купити Braun Oral-B Pro-Expert вже сьогодні? Сподіваємося, наш короткий огляд дасть відповіді на ці питання, але всеж кращим способом оцінити ефективність новинки буде її регулярне використання.

Основні переваги зубної щітки

Характерна відмінність від будь-якої «стандартної» щітки, це сам спосіб чищення зубів. Якщо ви ніколи раніше не використали прилади такого типу, що працюють від електроживлення, швидше за все, до процедури доведеться звикати. Втім, це не потребуватиме багато часу, а результат вас точно приємно здивує, можете не сумніватися!
  • автоматичне чищення. Щітка працює над очищенням ротової порожнини спільно з вами. Наліт і залишки їжі видаляються дуже швидко, набагато швидше, ніж це можливо при використанні звичайної ручної щітки.
  • живлення від батарей. Джерелом живлення є 2 батарейки класу AA. Навіть при щоденному використанні пристрою вони здатні прослужити досить довго. Щітка вмикається кнопкою, розташованою на рукоятці.
  • висока якість процедури. Підсумковий результат буде куди кращим, ніж ви можете очікувати. Особливо, якщо проводити чистку регулярно.
  • простота використання. Користуватися зубною щіткою Braun Oral-B Pro-Expert нітрохи не складніше, ніж будь-якою іншою. Ви незабаром звикнете до незвичайного способу догляду за зубами. Не забувайте проводити заміну батарейок. Втім, їх ємності вистачає надовго.

Особлива 2D-технологія чищення

Швидкі зворотно-обертальні рухи насадки дозволяють з винятковою ретельністю обробляти кожен міліметр поверхні зубної емалі. Домогтися схожого якості за допомогою навіть найкращої «ручний» зубної щітки за той же період часу практично неможливо. При цьому процес очищення здійснюється м'яко, без надмірного тиску. Так що навіть у разі, якщо ваші ясна і зубна емаль дуже чутливі, будь-які неприємні відчуття мінімізуються. Процес нормальної чищення займає всього кілька хвилин.

Унікальна насадка

Саме насадки є робочим інструментом цієї зубної щітки. Їх унікальна округла форма дозволяє буквально охоплювати кожен зуб і обережно, але інтенсивно чистити. Звичайно, з часом насадки зношуються, але це не означає, що вам також потрібно буде купувати абсолютно новий прилад! Нові змінні насадки завжди доступні в нашому магазині. Заміну насадок рекомендується проводити з періодичністю раз в 2-4 місяці. Нагадуємо, що ціна зубної щітки Braun Oral-B Pro-Expert і ціна насадок вказані у відповідних розділах сайту.