Огляд зубної щітки Braun Oral-B Cross Action PRO 500

Огляд зубної щітки Braun Oral-B Cross Action PRO 500

Про здоров'я зубів нас вчать дбати з дитинства, адже це один з найважливіших пунктів догляду за собою. Для того, щоб якомога довше зберегти зуби здоровими, а посмішку білосніжною, щоб уникнути захворювання ротової порожнини, необхідно правильно доглядати за зубами. Потрібно обов'язково включати в раціон корисні для зубів продукти – жорсткі овочі, фрукти (яблука, огірки, буряк, морква), ягоди (виноград, смородину, суницю), зелень (цибулю, кріп, петрушку, селеру), горіхи (кедрові, кешью, мигдаль), морепродукти (креветки, рибу) і, звичайно ж, молочні продукти (сир). Однак, просто збалансованого харчування буде недостатньо, важливо також правильно очищати ротову порожнину. Німецький бренд Braun давно завоював популярність у багатьох країнах завдяки своїм електричним зубним щіткам. Ці прилади – продукт численних досліджень, які довели, що електрощітка здатна очищати зуби набагато ефективніше, ніж звичайна. Варто вам один раз спробувати такий спосіб чистки – ви відразу відчуєте різницю і вже не захочете повертатися до звичайної щітки. Ми пропонуємо вам ознайомитися з однією з кращих моделей – щіткою Braun Oral – B Cross Action PRO 500. З нею ваша усмішка буде завжди на висоті, а зуби будуть здоровими.

Особлива насадка

Принцип роботи щітки полягає в наступному: коли ви натискаєте на кнопку ввімкнення, щітка починає здійснювати 20000 пульсуючих і 8800 зворотно – обертальних рухів. Дана модель відрізняється, перш за все, новою вдосконаленої насадкою Cross Action. Округла форма голівки дозволяє виробляти ретельну чистку кожного зуба. Щетинки насадки спрямовані в різні боки і розташовані під кутом 16 °. Такий кут нахилу дає можливість щітці швидко вичищати навіть важкодоступні місця ротової порожнини і одночасно робити масаж ясен. Насадка охоплює і жувальну поверхню зуба, і міжзубний простір, очищає від забруднень, нальоту в 2 рази ефективніше, ніж звичайна щітка. Якщо ви будете регулярно користуватися даною моделлю, ваші зуби будуть поступово очищатися від нальоту, придбають свій природний відтінок, стануть світліші.

Зручна експлуатація

Щітка виконана в стильному дизайні, володіє ергономічною формою, щоб вам було комфортно тримати її в руці. Корпус водонепроникний, оснащений спеціальними прогумованими вставками, щоб щітка не вислизала під час використання. Стоматологи рекомендують чистити зуби протягом 2 хвилин, тому дана модель оснащена звуковим 2 – хвилинним таймером (4 періоди по 30 секунд), який підкаже вам, коли потрібно закінчити з чищенням однієї зони і перейти до наступної. Індикатор батареї, розташований на рукоятці, повідомить вам, коли щітку слід підзарядити. Заряджається вона від мережі за допомогою спеціального компактного зарядного пристрою протягом приблизно 17 годин. Зарядивши батарею по максимуму, ви зможете чистити зуби 2 рази на день протягом тижня. Насадку для приладу слід змінювати раз на 3 місяці. Щоб ви не впустили цей момент, блакитні щетинки насадки будуть поступово знебарвлюватися, сигналізуючи про те, що вам пора придбати нову насадку.

Сучасні електричні зубні щітки – це крок до здорових і міцних зубів.