Огляд праски Braun TS 765A

Огляд праски Braun TS 765A

Праски входять до списку найбільш популярних побутових приладів, зберігаючи свою актуальність по сьогоднішній день, не дивлячись на свою різноманітність і універсальність з'являються все нові і нові спобутові прилади. Однак і праски в своєму розвитку також не стоять на місці, можливості традиційних прасок протягом останніх двадцяти років значно розширилися, і не малу роль в цьому зіграла німецька компанія Braun – виробник високоякісної функціональної побутової техніки відомої в усьому світі. Зберігши розміри традиційної праски, Braun наділила свою продукцію унікальними можливостями, які включають в себе парогенератор, що дозволяє використовувати перевагу парового прасування, включаючи використання унікальної функції вертикального відпарювання, зволожувачі тканини, які мають можливість саме очищення і багато інших особливостей. Також компанія Braun спеціально для своїх прасок розробила унікальні високоякісні підошви, виготовлені з особливих, спеціальних матеріалів та їх комбінацій, які зробили прасування ще більш ефективним, легким та комфортним. Праски Braun випускаються в трьох різних лініях під загальною назвою TexStyle, самої багатофункціональної і сучасної з яких є сьома серія прасок TexStyle 7. Ця лінія об'єднала в собі найновіші розробки компанії, багатий накопичений досвід, і тенденції сучасних технологій. Ми раді представити Вам нову модель цієї серії – компактна, практична,потужна праска TS 765A.

Дана модель має фірмовим дизайном Braun, який вирізняється стильним зовнішнім виглядом і високими показниками ергономіки пристрою. Корпус праски TS 765A виготовлений зі спеціального високоякісного пластикового матеріалу, що забезпечило пристрою маленьку вагу, а значить і зручность її експлуатації. Корпус праски має приємний, що немало важливо, універсальний білий колір, який робить пристрій чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. А стильні, сині або сірі вставки, що підкреслюють особливості функціонального оснащення приладу, вносять у зовнішній вигляд праски свіжість і актуальність. Особливістю праски TS 765A від компанії Braun є практична і зручна ручка праски, яка має унікальну відкриту форму, не тільки сприяє її привабливості, але виконує також важливу ергономічну функцію. Крім того вона має прогумовану основу, що сприяє надійній і комфортній роботі з пристроєм. А особлива звужена форма носика праски, характерна для останніх моделей прасок Braun, дозволяє ефективно розпрасовувати навіть самі проблематичні і важкі складки.

Дана модель має чудові технічні характеристики і функціональні оснащення, що включає в себе найсучасніші функції і технології. Так праска обладнана новітньою підошвою Saphir, яка виготовлена ​​за особливою технологією і зі спеціальних матеріалів, які забезпечили прасці ще більшу надійність і якість прасування. Дана підошва відрізняється своєю високою міцністю, будучи однією з останніх розробок Braun вона в чотири рази міцніша, ніж звичайні підошви з нержавіючої сталі. Вона має відмінну стійкість до подряпин, завдяки чому завжди виглядає як нова, а також відмінно ковзає по будь-яким тканинам і поверхням. Дана модель, як і всі праски Braun оснащена новітньою паровою технологією, яка уможливила застосування особливих властивостей пари для ще більшої ефективності прасування. Так, праска TS 765A оснащена містким резервуаром для води, який має найбільшу місткість серед усіх прасок Braun і дозволяє наповнити пристрій відразу чотирма сотнями мілілітрами води. Завдяки спеціальному паровому носику, який має особливу форму парових отворів, праска Braun TS 765A дозволяє подавати дуже потужний струмінь пари, яка на п'ятдесят відсотків ближче знаходиться до носика праски, ніж в інших моделях.

Праска має можливість регулювання подачі пари, дозволяючи встановити значення до п'ятдесяти грамів в хвилину. Також в пристрій вбудована функція подачі парового удару: при натисканні відповідної кнопки праска перемикається в режим інтенсивної подачі пари, генеруючи потужний паровий удар зі швидкістю сто двадцять грамів в хвилину. Крім того це зробило можливим використання унікальної функції вертикального відпарювання, яка дозволяє легко прасувати різні тканини, включаючи верхній одяг і штори, змінюючи положення праски з, горизонтального в вертикальне. При цьому дана модель відрізняється високими показниками безпеки та простоти обслуговування пристрою. Так, праска автоматично відключиться в разі якщо буде знаходиться в робочому стані в горизонтальному положенні понад тридцять секунд, або більше восьми хвилин у вертикальному.