Огляд праски Braun TS 735 TP

Огляд праски Braun TS 735 TP

Праска – одна з найбільш часто використовуваних побутових пристроїв у всьому світі. Почавши свій тривалий шлях від всім відомих за старими фільмами і музеям громіздких чавунних конструкцій з вугіллям всередині, сьогодні праска – це компактний універсальний пристрій, що поєднує в компактному корпусі якості і можливості одночасно декількох приладів. Переоцінити можливості, значимість цього пристрою важко, але і не варто також їх недооцінювати, адже пом'ятий одяг не компенсує ні чудова зачіска, ні гарний макіяж, ні будь-які аксесуари.

Компанія Braun, вже багато років випускає побутову техніку безкомпромісної німецької якості, представляє Вам парову праску лінії 2013 року – TS 735 TP. Відрізняється чудовим, якісним, швидким прасуванням з максимальним комфортом і безпекою, вона відрізняється не тільки зручністю, легкістю експлуатації, але і своєю функціональністю. Це праска, з якою можна повністю забути про багато виникнених проблем, які пов'язані з дешевими і не дуже якісними прасками.

Комфорт, ергономіка і невимушеність

Зовнішній вигляд TS 735 TP від ​​Braun відрізняється легкістю і невимушеністю. Комбінація з білого і сірого кольорів пластику не виділяє праску яскраво серед інших пристроїв, що робить її прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. Спеціальна форма праски з загостреним носиком надає не тільки стильності зовнішнім виглядом праски, але також дає значні переваги в прасування, такі як, наприклад, якісне випрасовування важкодоступних місць. Охайна ергономічна ручка класичної форми дозволяє легко, комфортно управляти пристроєм, направляючи і піднімаючи його, не боячись, що він може вислизнути. Ще однією важливою перевагою дизайну є зручне згрупування елементів управління. Зручно розташувалася на передній частині ручки панель управління, що складається з тісно розміщених зручних кнопок дозволяє використовувати основні функції приладу за допомогою всього однієї руки, що, безсумнівно, є великою перевагою TS 735 TP.

Достатньо погляду! ..

Праска управляється механічно, але при цьому управління TS 735 TP дуже просте. З одного боку, як було сказано вище, він відрізняється високими ергономічними показниками, з іншого – щоб використовувати пристрій немає необхідності у вивченні товстих складних інструкцій – на кнопках містяться відповідні підписи і символи, завдяки яким легко розібратися, як включити ту чи іншу функцію.

Швидше, об'ємніше, могутніше

Оснащена потужністю в 2400 Вт, праска вміє однаково добре працювати як з товстими і грубими тканинами, так з тонкими і делікатними. Досить просто вибрати відповідний режим і Ваші речі будуть прасується акуратно, дбайливо в цілковитій безпеці. Праска оснащена спеціальною функцією подачі пари, яка подається по 50г / хв, що робить можливим максимально якісно розпрасувати без пошкодження. При цьому пристрій оснащений об'ємним резервуаром для води об'ємом 400 мл, завдяки чому праску можна довгий час використовувати без «дозаправки». Унікальне покриття робочої поверхні праски «Eloxal» надійно оберігає підошву пристрою від можливих подряпин, при цьому відмінно ковзаючи по будь-якій тканині. Таким чином, праска прослужить Вам набагато довше.

Більше, ніж просто праска

Braun TS 735 TP – це сучасна праска, яка крім традиційного прасування може запропонувати і інші корисні функції. Наприклад, використовуючи функцію «паровий удар», яка полягає у випуску пари з підошви зі швидкістю 150 г / хв робоча поверхня праски буде очищатися від забруднень і накипу. Крім того, «паровий удар» допоможе легко розпрасувати навіть найскладніші складки на тканинах. Також праска оснащена ультрасучасною функцією «Вертикальне відпарювання», яка дозволяє не просто прасува Ваші речі, але прасувати прямо не знімаючи їх з вішалки. Крім того, за допомогою цієї унікальної функції можна легко прасувати штори, оббивку меблів.

Функціональна праска – добре, а безпечна – ще краще!

Безпека праски відповідає всім сучасним стандартам якості. Завдяки спеціальній Антикапельній системі, пристрій надійно захищений від короткого замикання всередині приладу в разі прасування на низьких температурах. А спеціальний не нагріваючий матеріал, використаний в прасці робить експлуатацію пристрою ще більш безпечною, захищаючи Ваші руки від будь-яких можливих опіків (крім підошви, зрозуміло). Braun TS 735 TP – це високоякісний сучасний пристрій, здатний легко, швидко і якісно привести Ваш одяг до ладу. З ним Ваш зовнішній вигляд завжди буде бездоганним, а Ви будете почувати себе легко, спокійно і впевнено.