Огляд праски Braun TS 535 TP

Огляд праски Braun TS 535 TP

Доглянутий вигляд, завжди викликає прихильність до себе людей, адже набагато приємніше спілкуватися і заводити знайомство з охайною людиною. До того ж зовнішній вигляд, може розповісти багато про свого господаря, наприклад про його настрій в даний момент, а так само про успіх або невдачі в його справах.

Процес прасування завжди займає велику кількість часу, особливо це незручно вранці, коли Ви забули з вечора пропрасувати потрібну сорочку, і тепер запізнюючись на нараду, чекаєте, поки нагріється Ваша праска.

Щоб уникнути даних неприємних ситуацій, компанія Braun представила на базарі сучасної побутової техніки свою новинку – праску Braun TS 535 TP. Разом з нею процес прасування стане викликати у Вас море задоволення, а одяг буде виблискувати своїм ідеально рівним зовнішнім виглядом.

Стриманий і спокійний зовнішній вигляд праски

Модель праски Braun TS 535 TP безсумнівно зверне на себе Вашу увагу, за рахунок стриманого, але в той же час і дуже вишуканого зовнішнього вигляду.

Сам корпус праски має округлу форму, із звуженим попереду носиком, який з легкістю проникає навіть у важкодоступні місця.

За рахунок якісного матеріалу підошви, праска буквально літає над одягом, що робить роботу з нею легкою, приємною. Основний колір корпусу – білий, він додає образу праски свіжості і світла. Пристрій прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири. А для виділення таких вишуканих пропорцій праски, з боків вона має дві сірі вставки, які прекрасно грають на контрасті з загальним видом приладу.

Праска Braun TS 535 TP має дуже мініатюрні розміри, завдяки такій компактності помістити її, в кімнаті не складе труднощів, багато простору вона не займе. А завдяки невеликій вазі, всього лише в 1,2 кілограма, нею легко працювати, і Ваша рука не втомиться. Шнур праски завдовжки в 2 метри, легко накрутити на ручку приладу, для того щоб він Вам не заважав, і в разі чого, не пошкодився.

Висока потужність і місткість

Потужність приладу від компанії Braun дорівнює 2000 Ватів, завдяки цьому праска з легкістю всього за пару хвилин випрасує навіть найсильнішу складку, зробивши Вашу річ ідеально гладкою. Такий високий показник, забезпечує інтенсивні подачі пари, і в результаті Ви отримуєте не тільки бездоганно випрасовану блузу, а й море задоволення від самого процесу роботи.

Резервуар для води об'ємом в 300 мілілітрів, дозволяє прасуваи протягом великої кількості часу, без доливання води в ємність. Це дуже спрощує роботу з пристроєм, а так само економить Ваш час. Воду в праску наливати можна будь-яку, це ніяк не позначиться ні на процесі роботи, ні на підсумковому результаті.

Вбудовані інноваційні системи

Для більш згладженої і ефективної роботи праски Braun TS 535 TP, в неї були вбудовані кілька спеціальних систем, а точніше «Антинакип», «Антикрапля» і система самоочищення.

Так як праска Braun даної моделі працює безпосередньо з водою, накип є для неї є реальною загрозою. У більшості випадків утворення накипу уникнути практично нереально, але за допомогою системи «антинакип» Ви з легкістю уникнете, появи цього неприємного моменту, причому ця функція істотно продовжить термін роботи Вашого приладу.

Також в наявності є функція «антикрапля», вона автоматично зупиняє подачу пари, при будь-якому зниженні температури, Ваш праска в результаті не залишить на одязі мокрих плям.

А система «самоочищення» подбає про збереження праски, самостійно очистивши її від води, накипу, пари, Вам не потрібно докладати ніяких зусиль, адже компанія Braun подбала про все сама.

Ряд додаткових характеристик і можливостей пристрою

Модель праски Braun TS 535 TP має стійку до подряпин і пошкоджень підошву Soleplate, завдяки їй і забезпечується настільки ідеальне, легке ковзання по матеріалу. Так само в комплекті з праскою йде мірна склянка для води, насадка для підошви.

У звичайному режимі пар подається зі швидкістю 30 грам в хвилину, а сам паровий удар досягає показника в 120 грам в хвилину, завдяки таким високим показникам, жодна складка не зможе встояти перед цією праскою, а Ваш одяг завжди буде виглядати акуратно, охайно.

Пристрій можна використовувати як в горизонтальному, так і у вертикальному відпарюванні. Останній вид відпарювання дуже зручний при прасуванні штор, суконь, або костюмів, безпосередньо з самої вішалки. Даний процес займе всього пару хвилин, а результат перевершить всі Ваші очікування.

Разом з праскою Braun TS 535 TP Ви всього за пару хвилин приведете в порядок весь свій одяг, а навколишні будуть захоплюватися Вашим ідеальним акуратним зовнішнім виглядом. Більш того Ви отримаєте не просто праску, а справжнього вірного помічника в побутових питаннях.