Огляд праски Braun TS 355 A

Огляд праски Braun TS 355 A

Напевно, вам, як і мільйонам людей по всьому світу, не подобається брати в руки праску. Німецька торгова марка пропонує такий прилад, за допомогою якого вам захочеться привести в порядок свій одяг.

Braun TS 355 A – це потужна праска, зроблена з якісних матеріалів. Ми вже писали про те, чому для тих, хто регулярно гладить велику стопку білизни, важливо вибрати саме потужну праску. Прилад, про який йде мова, відповідно до стандартів, вважається таким.

Той, хто хоча б раз в житті пробував розпрасувати тканину з жорсткими складками, розуміє чому у хорошої праски неодмінно повинна бути функція парового удару. Вона дозволяє впоратися з таким завдання, у вирішенні яких не допоможуть звичайні режими. Паровий удар даної моделі становить 100 г / хв, що вважається відмінним показником. Для того, щоб привести в порядок килими, що висять на стіні, штори чи одяг прямо на вішалці, скористайтеся функцією вертикального відпарювання. Це пристрій лінії TexStyle3, він має надміцну підошву Eloxal, яка в два рази міцніше, ніж нержавіюча сталь. Всі ознаки якісної праски на обличчя. Що ще потрібно знати про дану модель?

Важливі характеристики

Місткість резервуару для води праски становить 300 мл, завдяки чому вам не доведеться весь час доливати рідину. Пристрій має функцію розпилення води, тому ви зможете ідеально розпрасувати тканину. Регульована подача пари у цієї праски становить 25 г / хв, завдяки даній особливості ви зможете привести в порядок вироби з будь-якої тканини. Пристрій має відсік для зберігання шнура, тому, закінчивши працювати з праскою, ви можете помістити її навіть в невеликій кухонній шафі. Дана модель компактна і має привабливий зовнішній вигляд.

Головна цінність німецької торгової марки Braun – безпека роботи з продукцією бренду. У моделі, про яку йде мова, цей принцип втілився в якості опції автоматичного відключення. Ви не тільки не обпалитеся, користуючись ним, але і не пропалите тканину, яку прасуєте. Праска відключиться після того, як ви залишите її на 8 хвилин у вертикальному положенні, або на 30 секунд в горизонтальному.

Система самоочищення

Хочете чистити праску швидко і легко? TS 355 може привести себе в порядок сама. Просто натисніть на кнопку «self clean» – пристрій зробить очистку, яка видалить частинки накипу. Таким чином, праска прослужить вам довго і завжди буде справлятися із завданнями, які ви перед нею поставили. Пристрій має системи «Антинакип» та «Антикрапля», які також допомагають їй завжди бути в робочому стані.

Якщо ви хочете купити по-справжньому надійний пристрій, який перетворить рутинне заняття в просте і навіть приємне, виберіть праску TS 355 – вона не розчарує!