Огляд праски Braun TS 535 TPA

Огляд праски Braun TS 535 TPA

Якщо ви вважаєте прасування важким і виснажливим заняттям, німецький бренд готовий переконати вас: з праскою TS 535 TPA доглядати за своїм гардеробом легко і просто! Ви можете сміливо довірити йому речі з різних типів тканин, як натуральних, так і синтетичних. При цьому, можете не хвилюватися, праска дбайливо розгладить всі складки і не пошкодить тканину. Ми пропонуємо вам ознайомитися з характеристиками і перевагами даної моделі.

Ергономічний і потужний

Корпус стильної праски Braun TS 535 TPA виконаний в білому кольорі і доповнений сірими вставками. Відкрита ручка має оптимальну форму, зручно лежить в руці і не вислизає під час роботи з приладом. Модель має потужність 2000 Вт, а це означає, що ви швидко і без проблем впораєтеся зі складками будь-якої складності. Ви можете прасувати сухим способом, а можете використовувати пар. Паровий удар становить 150 г в хвилину, а постійну подачу пари можна відрегулювати до 30 г в хвилину. Об’єм резервуара для води становить 300 мл, тому ви зможете прасувати протягом тривалого часу без необхідності доливати воду. Завдяки наявності функції вертикального відпарювання ви зможете розпрасовувати складки на шторах, гардинах або на одязі, який висить на вішалці.

На окрему увагу заслуговує особлива підошва праски. Дана модель оснащена керамічною підошвою, яка гарантує ідеально гладке ковзання по будь-яким типам тканин і чудові результати. Крім того, підошва відрізняється високою міцністю і стійкістю до подряпин. У комплекті до праски ви знайдете спеціальну захисну накладку Textile Protector. Вона допомагає оберігатити тканини, що вимагають дбайливого догляду від перегріву, а також прасувати темні тканини, не залишаючи на них блискучі смужки. Завдяки цьому корисному аксесуару ви зможете прасувати навіть найделікатніші тканини при максимальній температурі. Зауважте, що після установки накладки потрібно починати прасувати приблизно через півхвилини.

Просто керувати

Праска розрахована на використання звичайної водопровідної води. Перш, ніж почати прасувати, необхідно залити воду в відповідний резервуар не вище зазначеної відмітки і потім включити прилад в мережу. Модель має просте управління: на її ручці ви знайдете регулятор подачі пари, кнопки посиленою подачі пари і розпилення води, а під ручкою – терморегулятор, який дозволить встановити необхідну температуру. Спеціальна сигнальна лампочка буде горіти до тих пір, поки праска не нагріється до заданої температури. Процес нагріву займе близько хвилини. Для очищення підошви праски ви можете використовувати металеву мочалку.

Щоб ви не хвилювалися про безпеку використання праски, передбачена функція автоматичного відключення. Коли механізм автоматичного вимкнення активований, загоряється відповідний індикатор «auto-off». Він спрацьовує в разі, якщо праска перебуває у вертикальному положенні на п'яті близько 8 хвилин, або якщо знаходиться в горизонтальному положенні на підошві протягом 30 секунд. Щоб знову ввімкнути засіб, потрібно просто посувати його.

Компактні і функціональні праски від німецького бренду – це надійні помічники по правильному догляду за вашим гардеробом.