Огляд тримеру Braun BT 5070

Огляд тримеру Braun BT 5070
Напевно, не буде перебільшенням сказати, що доглянута, красива борода протягом всієї історії цивілізації залишалася предметом чоловічої гордості. І хоча в сучасному світі шанувальників такої моди значно поменшало, далеко не всі вважають за краще повністю відмовлятися від бороди і навіть навпаки із задоволенням доглядають за нею. Найпринциповіші як і раніше пильно стежать за зовнішнім виглядом і, звичайно ж, намагаються купувати тільки сучасні аксесуари для догляду за бородою. Такі, як тример Braun BT 5070.

Залишатися стильним легко

Тример, який відповідає всім сучасним вимогам до приладів такого класу, Braun BT 5070, являє собою простий, але ефективний пристрій. З його допомогою ви не просто підрізаєте бороду, але робите її стильною, такою, як потрвбно саме вам. Це стало можливим завдяки тому, що фахівці компанії Braun ретельно продумали кожну дрібницю, розробляючи цей виріб. По можливостях моделювання, які тример Braun BT 5070 надасть у Ваше розпорядження, він значно перевершує будь-яку стандартну бритву, оскільки «заточений» саме під ідеально точний, так би мовити «модельний» догляд за бородою.

Функціональні можливості тримеру Braun BT 5070

Основні відмінності тримеру Braun BT 5070 від бритви, що роблять його таким спеціалізованим пристроєм, в цілому досить прості. Проте, про них варто розповісти окремо:
  • дві насадки для догляду за бородою. Діапазон довжини лез варіюється: в комплекті є насадка з довжиною леза від 1-10 мм і друга - на 10-20 мм. Але це не все! При бажанні, насадки можуть бути відкалібровані по 25-ти точним налаштуванням! З тримерами Braun BT 5070 Ви самі станьте стилістом, не гірше, ніж ті, які працюють в профільних салонах! Варто спробувати!
  • система Click & Lock. Забезпечується надійна фіксація насадки в строго заданої позиції. Можете бути впевнені, що виставлені налаштування довжини несподівано не зіб'ються в процесі роботи.
  • система Slide & Style. Вона дає зрізати будь-які волоски всього за один прохід, дотого ж навіть, якщо сама насадка включена!
  • подвійне живлення. Завдяки системі DualBatter, тример працює і від мережі, і від акумулятора. Повна зарядка акумулятора відбувається всього за 40 хвилин. Є і функція швидкої зарядки, не більше ніж за 5 хвилин!
  • герметичність. Можете сміливо використовувати тример під потоком води (а також мити його). Леза знаходяться в спеціальному водонепроникному відділенні.

Комплектація

Стильний, динамічний дизайн, це запорука простоти використання тримеру. Якщо вирішили купити Braun BT 5070, то разом з ним отримаєте зручний чохол для зберігання. Ви завжди можете знайти цей сучасний високоефективний девайс в нашому інтернет-магазині. Щоб оформити замовлення, зверніться до менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Крім того, купити Braun BT 5070 можна і через Особистий кабінет на сайті (після реєстрації і авторизації). Товар може бути доставлений територією України безкоштовно.