Огляд соковижималки Braun SJ 3000

Огляд соковижималки Braun SJ 3000

Якщо ви любите фреш і хочете придбати соковижималку, яка не просто функціональна, але і красива, Braun SJ 3000 з колекції Tribute – для вас.

Колекція Tribute об'єднує найпопулярніші моделі побутових приладів Braun. Вона має свій стиль, її пристрої відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Tribute – це техніка з білого пластику, кнопки якої пофарбовані в зелений колір. Вона впишеться в будь-який кухонний інтер'єр. Якщо придбаєте соковижималку, про яку піде мова далі, вам неодмінно захочеться мати також інші прилади з цієї колекції.
SJ 3000 – це вдосконалена соковижималка від Braun. Вона має потужність 600 Вт і 1 швидкість, чого цілком достатньо для приготування відмінного соку. Пристрій поміститься навіть на самій маленькій кухні так, як вона компактна, має невеликі розміри. Ви можете помістити її в шафу для посуду, або на полицю. Соковижималка оснащена прямою системою подачі фрешу. Це означає, що сік може потрапляти в стакан прямо з соковижималки. Пристрій розроблений для того, щоб ви могли щодня насолоджуватися кожною краплею улюбленого напою.

Як готувати сік

З Braun SJ 3000 готувати фреш дуже просто, і пити його одне задоволення. Соковижималка має піносепарат. Все, що вам потрібно зробити – це налити сік в склянку. Відокремлювач піни – гарантія того, що ви будете пити чистий фреш. Думаєте, що соковижималка – це застарілий побутовий прилад, за допомогою якого дуже незручно готувати напої? Якщо купите функціональну і красиву модель з колекції Tribute, зрозумієте, що це не так. Легкість приготування, смак улюбленого соку та приємні емоції – все це вам дарує SJ 3000 від німецької торгової марки. Вам не знадобиться нічого, крім фруктів, або овочів і самої соковижималки. Вона має піддон, в який ви зможете покласти шматочки фруктів. Опускати їх один за іншим в завантажувальну воронку – все, що потрібно робити.

Перед вами універсальна соковижималка. Ви можете приготувати сік з різних овочів або фруктів. Випийте на сніданок склянку яблучного фрешу, на обід буде смачний томатний, завершити день найкраще некалорійним морквяним соком.

Як чистити

Розберіть соковижималку і помістіть її частини в посудомийну машину. Зверніть увагу: це можна зробити з усіма частинами приладу, крім фільтра. Після такої чистки пристрій цілком готовий до роботи. Соковижималка виготовлена з високоякісного пластику, стійкого до подряпин і пошкоджень.

Складіть власне меню фрешів. Додавайте соки в різні коктейлі і соуси. Пробуйте нове, експериментуйте! Все це легко, якщо у вас є Braun SJ 3000.