Огляд цитрус-пресу Braun CJ 3000

Огляд цитрус-пресу Braun CJ 3000
Кращий спосіб без зусиль і дуже швидко отримати свіжовичавлений натуральний сік, звичайно, зробити його самому. Для цього можна скористатися звичайнісінькою соковижималкою або ... купити за вигідною ціною цитрус-прес CJ 3000, який вже сьогодні буде доставлений до вас, якщо оформити замовлення прямо на сайті. Чому варто зупинити вибір саме на цій моделі?

Максимально ефективние віджимання соку

Цитрус-прес CJ 3000, як і вся продукція Braun, відповідає найвищим стандартам якості, ефективності та дизайну. Щоб підвищити ефективність роботи, даний прилад виробляє процес вичавлювання соку особливим способом - обертання преса здійснюється послідовно вправо-вліво. Таке елементарне, на перший погляд, рішення дозволило значно підвищити кількість свіжого соку, який можна отримати з одного фрукта чи овоча.

Основні особливості

  • Обійдемося без кнопок. Ви не помилилися - кнопок управління у цього цітрусс-преса немає. Для початку роботи ви просто з невеликим зусиллям тисніть фруктом на виступаючий конус. Соковижималка автоматично зупиняється відразу, як тільки тиск припиниться. Це ще один приклад поєднання ефективності і простоти технологій, яке практикується брендом Braun.
  • Регулювання кількості м'якоті. Ця соковижималка надає Вам можливість самостійно контролювати кількість м'якоті в готовому напої, його щільність і насиченість. Не любите сік з м'якоттю? Її кількість можна звести до мінімуму просто видаливши і зібравши окремо. Кількість м'якоті регулюється поворотом ручки.
  • Зручність і простота в повсякденному використанні. Експлуатація цитрус-преса Braun CJ 3000 не викличе ніяких складнощів, оскільки освоїти його використання можна буквально за хвилину. На контейнері є зручна мірна шкала, яка стане в нагоді, наприклад, при створенні коктейлів. Завжди добре, якщо компоненти коктейлю додані в пропорціях, точно відповідних рецептом! Зверніть увагу ще на одну корисну особливість - майже всі деталі приладу (за винятком моторного відсіку), можна мити в побутової посудомийній машині.
  • Відсік для зберігання шнура. Очевидно, що соковижималка Braun CJ 3000 відрізняється компактними розмірами, проте не секрет, що майже всі електричні прилади мають неприємну особливість - провід, якому постійно не вистачає місця. У даній моделі такої проблеми немає. Шнур укладається в спеціальний вбудований відсік. Таким чином, компактність пристрою підвищується ще більше. Ви зможете зберігати його навіть в невеликій кухонній шафі.
Щоб купити соковижималку CJ 3000, оформіть замовлення на сайті даного інтернет-магазину, авторизувавшись в Особистому кабінеті. Можна також зателефонувати за вказаними телефонами і зв'язатися з нашими менеджерами. Нагадуємо, що по території України товар доставляється безкоштовно.