Огляд занурюваного блендера Braun MQ 725 Omelette

Огляд занурюваного блендера Braun MQ 725 Omelette
Щоб приготувати будь-яку більш-менш складне блюдо, потрібно перемішати, змішати або подрібнити різні інгредієнти. Зробити це можна вручну, дуже якісно і акуратно, але такий спосіб займає багато часу і є досить виснажливим. Особливо, якщо одним блюдом справа не обмежується. Набагато розумніше буде для цих цілей купити погружний блендер Braun MQ 725 Omelette, який за співвідношенням характеристик і вартості є, мабуть, найбільш оптимальним вибором. У деяких ситуаціях він цілком може кинути виклик навіть кухонного комбайну. І це зовсім не дивно. Просто оціните можливості, ефектний дизайн і технічні переваги даного універсального, а часом незамінного приладу.

Зручність, простота, надійність

Саме ці три визначення описують Braun MQ 725 Omelette майже повністю. Гідний представник класичної німецької кухонної техніки! Виключна зручність під час роботи пояснюється не тільки компактністю і малою вагою, але також простотою управління. Також відзначимо серйозну, як для ручного приладу, потужність в 750 ват. Такі показники потужності дозволяють з легкістю «розібратися» навіть з густими і щільними інгредієнтами, а збивання і змішування коктейлів або пюре взагалі потребує лічених секунд. Використання різних додаткових насадок, які ви можете придбати окремо в нашому магазині – це ще більше можливостей з обробки продуктів. Коли все кулінарні завдання успішно вирішені, блендер легко очищується і знову приводиться до початкового стану. Насадки від'єднуються так само легко, як і встановлюються.
  • зручність – ергономічна рукоятка, яка б знизила фізичне навантаження
  • простота – підключайте і використовуйте відразу! Ніяких проблем з освоєнням і експлуатацією.
  • надійність – традиційне німецьке якість Braun

Smart Speed – розумні швидкості

Вихідна потужність приладу регулюється трохи нестандартним способом. Для цього використовується перемикач, що реагує на силу натискання пальцем. Можливо, не одразу, але всеж-таки ви звикнете до нього. Тим більше, що за результатами практичного використання, це дозволяє досягти виняткового контролю над пристроєм. Не потрібно думати про те, яке положення перемикача обирати в певний момент, блендер немов «відчуває» ваші бажання і «вгадує» їх. Чим сильніше ви натиснете на кнопку, тим швидше будуть обертатися насадки.

Готуйте акуратно

Змішування деяких харчових компонентів викликає ще одну проблему – чистоти. Точніше, труднощів з її підтримкою. Чим швидше обертається насадка блендера, тим більша ймовірність, що вміст ємності для змішування просто розлетиться навколо. Можна, звичайно, значно знизити обороти, знизивши, відповідно, якість отриманої суміші. Щоб знайти вихід з такої ситуації, Braun розробив блендерну ніжку унікальної форми, яка практично виключає розбризкування навіть на максимальному режимі роботи. Крім того, сама закрита чаша для змішування має ємність у 350 мл, що дозволяє за один раз змішувати в ній досить великі порції інгредієнтів. Також в комплектацію входить зручний мірний стакан з гранями, розрахований на 600 мл. Вирішили купити Braun MQ 725 Omelette? Тоді зателефонуйте менеджерам за телефонами, які вказані на сайті, або замовте його через Персональний кабінет.