Огляд м'ясорубки Braun G 1500 Black

Огляд м'ясорубки Braun G 1500 Black

Стильна і потужна м'ясорубка чорного кольору G1500 Black з серії Multiquick від компанії Браун здатна прикрасити вашу кухню і стати надійною помічницею в приготуванні найвишуканіших страв. Дана модель комплектується насадкою «Кеббе», що дозволяє робити арабські котлетки з начинкою, і насадкою для приготування сосисок.

Опис м'ясорубки

Як і всі моделі серії Мультіквік, м'ясорубка Braun Mquick 5 G1500 Black відрізняється дуже вдалою конструкцією. Не маючи нічого зайвого, вона надає максимальну зручність у використанні та обслуговуванні. Потужний мотор становить основу ваги м'ясорубки і тому, взявши її в руки, можна зрозуміти, що двигун тут не слабкий ,а добротний.

Форма корпусу м'ясорубки Braun G 1500 Black виконана звуженою у верхній частині і розширена біля основи. Така конструкція додає моделі високу стійкість, а прогумовані ніжки не дозволяють м'ясорубці ковзати під час роботи навіть по вологих поверхнях.

Слід сказати, що корпус моделі дуже ергономічний. Верхня частина тут обтічна і повторює циліндричну форму приводу. Центральна частина корпусу трохи втиснула, що дозволяє зручно і надійно переносити м'ясорубку, а нижня частина під вихідною горловиною виконана півколом для того, щоб розміщувати посуд для переробленого продукту максимально близько до корпусу.

Дана м'ясорубка Braun оснащена зручним вимикачем двигуна. Він втоплений в корпус і легко управляється без традиційних зісковзуваннь навіть трохи забрудненими в продуктову суміш пальцями. Як і у всіх м'ясорубках серії Мультіквік, електрична та механічна частина даного приладу виконані на дуже високому рівні.

До компактного пластикового корпусу, виконаному в кольорі «Антрацит», дуже зручно і швидко монтуються знімні частини м'ясорубки, зроблені з якісного алюмінієвого сплаву. Для установки головки досить вставити її в корпус і трохи провернути проти годинникової стрілки.

Далі також зручно і легко встановлюються інші металеві знімні частини:

  • шнек (втулка);
  • ніж;
  • перфоровані диск;
  • закручувана кришка;
  • лоток для продуктів.

Збірка і розбирання м'ясорубки досить невибаглива і в цій простоті полягає величезна перевага даної моделі.

Характеристики м'ясорубки

Володіючи дуже високою потужністю в 1.5 кіловата, м'ясорубка G 1500 Black здатна буквально за секунди надати користувачеві бажаний результат. Подрібнення риби разом з кістками, м'яса з прожилками, твердих овочів і фруктів – з усім цим і багатьма іншими продуктами даний побутовий прилад впорається дуже легко і швидко.

Продуктивність м'ясорубки Braun G 1500 становить 1.5 кілограма в хвилину, тому навряд чи хто з користувачів зуміє наздогнати такою високою продуктивністю. Час в перервах між порціями надає приладу ще більшої швидкості і потужності.

М'ясорубка комплектується самозаточуючими ультра гострими ножами, які виконані з міцної нержавіючої сталі. Відгуки багатьох користувачів, які вже багато років експлуатують таку модель м'ясорубки, говорять про відсутність проблеми з заточкою і продуктивністю ножів. Вони працюють дуже ефективно і довговічно.

Комплектація м'ясорубки

У комплект поставки даної моделі входять три перфорованих диска з отворами діаметром 8.2, 4.5 і 3 міліметри, що дозволяють робити безліч різноманітних кухонних операцій по перемелюванню і отриманню однорідної маси з м'ясних, рибних, овочевих, фруктових, кондитерських та інших продуктів харчування.

Особливістю комплектації м'ясорубки є наявність насадки для приготування східних котлеток з начинкою – «кеббе» і насадки для приготування сосисок, ковбаси та сардельок в домашніх умовах. Висока потужність і дуже хороша комплектація дозволяють створювати справжні кулінарні шедеври, в тому числі і запозичені з різних національних кухонь.

Всі частини м'ясорубки Braun G 1500 Black зручно зберігаються, чистяться і миються як під проточною водою, так і в посудомийній машині. Для зберігання мережевого шнура в корпусі моделі передбачений спеціальний відсік. В цілому, компактні розміри, хороша комплектація і легко розбірна конструкція зробили прилади даної серії одними з найбільш вдалих.

Компанія Браун постійно вдосконалює всі моделі лінії Мультіквік, надаючи покупцям максимальний комфорт використання і обслуговування. М'ясорубка G 1500 не є винятком, пропонуючи користувачам надзвичайну зручність в приготуванні різних страв і компактність у зберіганні приладу.