Огляд м'ясорубки Braun G 1500

Огляд м'ясорубки Braun G 1500

Компанія Braun – відомий німецький бренд побутової техніки, подбала про сучасних домогосподарок і виготовила електромеханічну багатофункціональну м'ясорубку моделі Mquick 5 G 1500. Як відомо, м'ясо – це основне блюдо, продукт практично щоденного споживання, яке передбачає безліч варіантів його приготування. Не дивлячись на існування дуже великої кількості різноманітних рецептів м'ясних страв, сам процес готування м'яса, не є дуже простим. Наприклад, для того, щоб приготувати соковиті і ароматні котлети, доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб перекрутити м'ясо в якісний фарш. А в разі, якщо ви є власником класичної ручної м'ясорубки – процес перекручування точно не буде простим. Компанія Braun створила багатофункціональну електромеханічну м'ясорубку Braun G 1500, яка за лічені секунди якісно перекрутить м'ясо в фарш та позбавить вас від зайвих зусиль і значно заощадить ваш час.

Потужність м'ясорубки є найважливішим показником, адже від показника потужності залежить швидкість роботи пристрою. Електром'ясорубка моделі Mquick 5 G 1500 від Braun оснащена дуже значною потужністю в 1500. Такий потужний прилад швидко і легко впорається з великим об’ємом роботи за лічені хвилини, керуваня лише однією швидкістю, що не утруднить і не заплутає вас при використанні пристрою. Якщо ви зібралися приготувати м'ясну страву на велику кількість людей, м'ясорубка від Braun забезпечує вам легке приготування досить великого об’єму фаршу. Продуктивність якісної м'ясорубки показує кількість кілограмів м'яса, яке може перекрутити прилад за одну хвилину. Підтверджуючи свою високу продуктивність, м'ясорубка з максимальною потужністю в 1500 Ватт здатна легко перекрутити 2-2,5 кілограма м'яса за 1 хвилину, навіть у тому випадку, якщо м'ясний продукт наділений жорсткими і жилавими якостями. Таким чином, електромеханічна м'ясорубка збереже ваші сили і значно заощадить час.

М'ясорубка Braun дає гарантію високої продуктивності, так як крім високого показника своєї потужності, вона оснащена найгострішими і сучасними ножами особливої ​​форми, а так само спеціальними насадками і решітками, які приготують для вас фарш необхідної та правильної консистенції. У сучасній моделі Mquick 5 G 1500 ножі виготовлені з нержавіючої сталі, і можуть самозагострюватися у момент роботи м'ясорубки. За рахунок гострих лез м'ясорубки від Braun, прилад буде виконувати свою роботу ще більш швидко і якісно. Крім того, велике значення відіграє форма ножа. Ніж особливої ​​форми з вигнутим шаблевидний лезом м'ясорубки Mquick 5 G1500, легко запобіжить всі пошкодження, переріже всі наявні жили і волокна. А у вас не буде необхідності часто розбирати прилад для очищення.

М'ясорубка оснащена спеціальною, дуже зручною і корисною в приготуванні, насадкою «кеббе». За допомогою такої насадки, ви зможете легко приготувати порожнисті сосиски та легко начиняти їх надалі м'ясним фаршем. Унікальна насадка допоможе з приготуванням домашньої ковбаси, сосисок та сардельок, а завдяки спеціальної формувальної насадки для фаршу, можна легко розподіляти його на рівномірні порції однакові за величиною, отримуючи якісний і приємний на вигляд, м'ясні вироби.

У електром'ясорубці G 1500 від Braun, розробники передбачили три спеціальних змінних диска з металу, з діаметром отворів в 3, 4.5 і 8.2 міліметрів. Змінні диски, що входять в комплектацію м'ясорубки, дозволять вам підібрати потрібний діаметр для приготування фаршу. Три решітки з отворами різних діаметрів є великою перевагою і важливим показником при виборі хорошого приладу, адже від їх розміру залежить консистенція фаршу, а також смак і апетитний зовнішній вигляд ваших кулінарних шедеврів.

У комплектацію м'ясорубки від Braun входить лоток і штовхач, які значно полегшать приготування фаршу. Завдяки своєму високому рівню продуктивності м'ясорубка оснащена лотком великого розміру. Великий і місткий розмір лотка, дозволяє швидко і легко переміщати великі за об’ємом порції готового продукту, і при цьому немає необхідності міняти посуд. Завдяки тому, що в комплектацію м'ясорубки входить проштовхувач, ви зможете швидко і безпечно поміщати в м'ясорубку необхідні продукти.

Таким чином, сучасна м'ясорубка моделі Mquick 5 G 1500 від всесвітньо відомого виробника побутової техніки Braun, оснащена безліччю корисних функцій і насадок, які розроблені спеціально для зручності у використанні, виявиться кращим помічником на будь-якій кухні. А класичний дизайн модернізованої м'ясорубки, прекрасно впишеться в арсенал інших кухонних пристосувань.