Огляд міксера Braun M 1000 White

Огляд міксера Braun M 1000 White

Сьогодні без міксера на кухні обійтися дуже складно. Адже кожна господиня намагається щодня готувати смачні і різноманітні страви для своєї родини. А міксер завжди готовий допомогти їй справитися з нудними кухонними завданнями і скоротити час її перебування на кухні. Міксер, на відміну від іншої кухонної техніки, не виглядає великим і громіздким та не займає багато місця. Ви без зусиль знайдете для нього місце в ваших кухонних шафках. Якщо вам набридло витрачай дорогоцінні хвилини і зусилля в процесі приготування їжі, зверніть увагу на цю модель. Міксер Braun M 1000 White відноситься до типу занурювальних міксерів. Він відповідає найвищим стандартам якості і вимогам безпеки, він неодмінно порадує вам своєю бездоганну робото.

Потужність і функціональність

Модель виконана в ергономічному й стильному дизайні. Потужність міксера становить 500 Вт, чого буде цілком достатньо для виконання щоденних кухонних завдань. Прилад має 15 швидкостей і турборежим. Білосніжний корпус оснащений зручною ручкою, яка комфортно лежить в руці під час роботи з приладом і не вислизає. Міксер ідеально підійде для обробки невеликих обсягів продуктів. У комплекті до нього ви знайдете два вінчика і два гака для тіста, які легко вставляються і легко виймаються для того, щоб почистити прилад. Також передбачена мірна склянка для максимально комфортного використання приладу і точного визначення кількості інгредієнтів.

Ви оціните функціональність даної моделі. Гаки для замішування тіста прекрасно підійдуть для замішування різних видів тіста: тіста для пасти, звичайного дріжджового тіста, тіста для приготування кондитерських виробів, а також для якісного перемішування м'ясного фаршу. Вінчик ідеально підійде для швидкого збивання вершків (як мінімум, потрібно обробляти 100 мл, щоб прилад працював ефективно), яєчних білків (можна збивати навіть 1 яйце), а також компонентів для різноманітних десертів. Щоб суміш не розбризкувалася і не вихлюпувалася, починайте роботу на невеликій швидкості і поступово збільшуйте її. Для того, щоб отримувати оптимальний результат кожного разу, коли ви готуєте тісто, всі компоненти для нього повинні мати однакову температуру. Так, яйця і масло необхідно заздалегідь дістати з холодильника, а білки попередньо охолодити.

Зберігання та догляд

Після закінчення роботи з міксером необхідно вимкнути його, відключити від мережі і натиснути спеціальну кнопку для вивільнення робочих насадок. Моторну частину не слід занурювати у воду, її необхідно протирати вологою тканиною. Гаки для замішування тіста, вінчики і неслизьку основу можна мити в посудомийній машині, але при температурі не вище 60 градусів. Дана модель оснащена спеціальною основою з прогумованими деталями, що робить використання приладу комфортним – ви можете в будь-який момент акуратно поставити його на стіл так, щоб прилад не впав.

Міксери, які пропонує вам бренд Braun, відрізняються прекрасним дизайном, функціональністю і простотою у використанні. Вони стануть вашими надійними помічниками по кухні і дозволять вам проявити свої кулінарні таланти.