Огляд прасувальної системи Braun IS 2043 BL Mini

Огляд прасувальної системи Braun IS 2043 BL Mini

Прання, прибирання, готування та прасування належать до тих домашніх справ, які потребують чимало сил і часу, але є обов'язковими. Абсолютно ігнорувати таку роботу неможливо, а значить слід хоча б максимально її полегшити. Саме тому постійно розробляються все нові і більш досконалі побутові прилади, покликані зняти з нас частину цих рутинних обов'язків. Так, компанією Braun була розроблена ціла серія прасувальних систем, що відзначаються, в порівнянні з «звичайними» прасками підвищеною універсальністю і конструкційними особливостями. В даному огляді ми розглянемо прасувальну систему Braun IS 2043 BL Mini Купити її можна з офіційною гарантією якості від виробника на нашому інтернет-сайті.

Технічна досконалість як запорука великих можливостей

Навіть найкраща, якісна праска не зрівняється за своїми можливостями з прасувальної системою Braun IS 2043 BL Mini. Ця система допоможе, коли гладити треба багато. У тому числі і речі, які в принципі не піддаються прасуванню, оскільки виготовлені з щільних тканин. Або, навпаки, їх тканина настільки тонка і чутлива до температури, що вимагає виключно обережного поводження. Більш того, висока потужність і особливі технології дозволяють прасувати одразу багато речей, що просто не під силу прасці.

  • висока потужність. Прасувальна система приводиться в робочий стан лише за кілька секунд саме завдяки потужності в 2200 Ватт. Крім того, перехід на більш потужний режим також майже не займає часу. З метою безпеки передбачено автовідключення приладу через деякий час.
  • пара як основний інструмент. Потужність і температура парового струменю підбираються, як і температура підошви таким чином, щоб підходити для обробки будь-яких видів тканини не ризикуючи пошкодити їх. Надійна антикрапельна система подбає про те, аби вся рідина залишилася всередині контейнера (емкость1,3 л), а не почла протікати у невідповідний момент.
  • ергономічний дизайн. Працювати з Braun IS 2043 BL Mini зручно і навіть приємно, а порівняно невеликі розміри, маса і вертикальне розміщення на підставці також є важливими перевагами. Зверніть увагу і на значний запас води. Його достатньо для тривалого, інтенсивного прасування без необхідності постійно доливати контейнер.

Система здатна працювати в різних режимах, які ви підбираєте на власний розсуд, в залежності від необхідності: в iCare-режимі, який вважається основним і зручний для обробки більшості тканин; в еко-режимі, із значно зниженою витратою води (в два рази!) і енергії; в турборежимі, який стане в нагоді для розгладження таких речей як джинси або вироби з льону. Можна також скористатися особливою функцією «паровий удар», завдяки якій тимчасово збільшується до 300 гр. в хвилину витрата води, задля отримання потужного струменю пари, що виходить під тиском 5бар. Паровий удар може навіть «пробивати» складені в кілька шарів речі. Таким чином, вам вдасться в рази скоротити час прасування!

Підошва Eloxal Plus FreeGlide 3D

Головна її особливість - неймовірно легке ковзання по тканинах будь-якого типу і при будь-якому способі прасування - рухам від себе, так і до себе або в сторони. Підошва виготовлена ​​з особливого, дуже легкого, але міцного (в 2 рази міцнішогоза сталь!) ​​матеріалу, а також має спеціально закруглену на кінцях форму. Це і надає їй таку унікальну властивість, як легкість ковзання по складкам і вигинам, не зупиняючись на застібках, біля гудзиків або великих швів. Для того, щоб за вигідною ціною і з гарантією якості від виробника купити прасувальну систему, ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті або внести товар до переліку покупок у Персональному кабінеті.