Огляд фотоепилятора Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006

Огляд фотоепилятора Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006

Бажання мати гарне і доглянуте тіло абсолютно нормальне та природне, однак для його реалізації як правило, потрібно докласти чимало зусиль. Очевидним доказом служить хоча б не спадаючий попит на послуги косметологічних салонів, в яких однією з найбільш затребуваних є епіляція. Але ж якісну епіляцію абсолютно без неприємних відчуттів можна провести і вдома! Процедура проходить швидко і безболісно, ​​а результат виходить, без перебільшення, ідеальним. Звичайно, якщо ви подбали про те, щоб купити фотоепілятор Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006

Для всіх тонів шкіри

Давно відомо, що незважаючи на очевидні переваги, далеко не кожен фотоепілятор працює однаково добре, оскільки ефективність цих приладів прямо залежить від відтінку шкіри, з якою їм доводиться мати справу. Однак саме фотоепілятор Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006 має в цьому плані істотну перевагу, оскільки практично не залежить від особливостей тони! Він сумісний з 1-5 типами шкіри. Надзвичайно високої якості епіляції вдалося домогтися завдяки надчуттєвого датчику «SensoAdapt» постійно зчитувального інформацію про тон шкіри на ділянці, який обробляється в даний момент. Залежно від отриманої інформації, миттєво перебудовується інтенсивність світлового потоку. Так, щоб точно відповідати параметрам шкіри. Ця інноваційна технологія у багато разів підвищує якість епіляції і безпеку процесу. Проблеми через несумісність тону шкіри виключені!

Без неприємних відчуттів

Видалення волосся на тілі без неприємних відчуттів. Це головна перевага фотоепіляції, тому, якщо у ваших руках новий фотоепілятор від Braun, про дискомфорт можна забути. Цей прилад, напевно, здивує своїми можливостями, якщо ви проводите епіляцію вперше. Процедура проводиться без прямого контакту зі шкірою будь-яких деталей. Тобто, поява подряпин абсолютно виключено, адже шкіра піддається тільки впливу інтенсивного світлового потоку на невеликій ділянці (область впливу не перевищує 3 см. Кв.). Епілятор підходить для обробки ніг, рук, обличчя, пахв і зони бікіні. Фотоепілятор Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006 є одним з найдосконаліших приладів в своєму класі, за рахунок цілого ряду переваг:

  • функція «Gentle mode». Процедура епіляції з максимальним комфортом і безпекою навіть на найбільш чутливою і ніжній шкірі.
  • висока сумісність. Не потрібно турбуватися про те, чи підійде епілятор чи ні, оскільки прилад сумісний з 5-ю відтінками шкіри і діє однаково добре в усіх випадках.
  • результат надовго. Так, при обробці шкіри фотоепілятора результат досягається не миттєво, це не секрет, але перші позитивні зміни стають помітні всього через кілька періодичних сеансів і, що важливіше, зберігаються на період до 12-ти місяців!
  • надійність. Перед вами типовий брендовий продукт. Його висока надійність (робочий ресурс становить не менше 250 000 спалахів) і чудові технічні характеристики підтверджені офіційною гарантією від виробника - компанії Braun.

Купівля і доставка

 

Після короткого ознайомлення з можливостями приладу, залишається лише перевірити їх на практиці і купити фотоепілятор Braun Silk-expert 3 IPL BD 3006 в авторизованому інтернет-магазині. Зверніть увагу, що разом з косметологічним приладом ви отримуєте невеликий мішечок для зберігання і транспортування, а також ексклюзивну косметичку зі спеціальної колекції «Kapitza»! Замовити товар можна безпосередньо на сайті через Персональний кабінет або зателефонувавши за вказаними номерами. Територією України товар доставляється безкоштовно.