Огляд фена Braun HD 730

Огляд фена Braun HD 730

Краса вимагає... фен! Значна частина часу навіть кожного звичайного дня кожної жінки присвячена цілком волоссю. Предмет захоплення протилежної статі, приклад земної краси, волосся – предмет, який як ніщо інше вимагає пильної уваги і активного догляду. Тому дуже важливо не тільки правильно здійснювати догляд, але так само правильно вибирати засоби, які будуть використовуватися для цього. Сучасний світ рясніє різними пропозиціями, і часом буває навіть незрозуміло з чого починати. Відомий німецький виробник, компанія Braun пропонує вам почати з моделі серії Satin Hair 7 – сучасного високотехнологічного фена нового покоління.

Найкраще і нове

У компактному корпусі пристрою від Braun об’єдналися висока німецька якість і новітні розробки. Це пристрій, який допоможе вашому волоссю мати здоровий природний блиск, висушить волосся самої різної довжини за мінімально короткий час, зробить його доглянутим, навіть допоможе створити відмінну укладку!

Braun HD 730 належить до тих небагатьох сучасних фенах, дизайн яких розроблений з максимальним урахуванням ергономіки пристрою. Оснастивши корпус фена «м'якими» вигнутими форми, які так само надають зовнішньому вигляду пристрою стильності, він приємно і зручно лежить в руці, що в значній мірі підвищує комфорт використання пристрою.

Технології, застосовані в конструкції фена є кращі розробки сучасності в області догляду за волоссям. Чудово справляючись зі своїм прямим безпосереднім обов'язком – висушуванням волосся, фен оснащений цілою низкою додаткових функцій, які роблять використання фена ще більш практичним і зручним. Так, наприклад, фен оснащений унікальною функцією, що отримала назву «IONTEС». Вона являє собою іонізуючу функцію, яка дозволяє зробити неповторну укладку. Використовуючи особливу технологію, що ґрунтується на перевагах активних іонів, замість пасивних, вона робить зовнішній вигляд волосся виключно здоровим і блискучим.

Антистатична укладання та інші ультрасучасні можливості

Фен моделі HD 730 вміє робити антистатичну укладку. Робота антистатичного укладання заснована на використанні унікальних технологій іонів від Braun. За допомогою потужного потоку іонів «satin ions» з вдосконаленими характеристиками, приладу вдається охопити кожну волосину, використовуючи іони як природний зволожуючий засіб при укладанні, завдяки чому ваше волосся стає слухняним, статичне електризування знімається, ваше волосся продовжує чудово сяяти і залишатися гладким.

Володіючи чудовими іонними характеристиками, фен Satin Hair 7 має унікальну властивість пом'якшувати непокірне волосся, позбавляючи їх від статичної електрики, надаючи їм миттєву гладкість. А завдяки унікальній технології Satin Protect, ваше волосся надійно захищене від можливого пересушування, що часто зустрічається при використанні звичайних фенів.

Сучасно та надійно!

Купуючи HD 730 Satin Hair 7 від Braun, вам назавжди доведеться забути про перегрів фільтра, який забився, і про неприємний запах, який з'являється в таких випадках. Проста, але геніальна знахідка розробників Braun: фен обладнаний спеціальним фільтром, який розміщений в пристрої під кутом 20 градусів. Це дозволяє запобігти можливому забиванню, яке може статися в фільтрі і привести до перегріву пристрою.

Часто в фенах зустрічається проблема вузьконаправленого струменя повітря, яка не дає домогтися оптимальних результатів висушування. Дана ж модель оснащена унікальною технологією, оптимально калібруючої лопаті фена так, що тепло, створюване феном, розподіляється рівномірно і точно.

У самому центрі функціональності

Однак, одна з центральних особливостей фена Braun HD 730 Satin Hair 7 – це особлива інноваційна технологія яка отримала назву «DrySafe». Розроблена ексклюзивно компанією Braun, її функція – забезпечити оптимально синхронізований розподіл тепла, потік повітря, швидкість сушіння, незалежно від обраної вами установки. Це робить температуру сушки завжди оптимально дбайливою і ніжною, але при цьому дуже ефективною. Головна перевага такої технології в тому, що вона дозволяє користуватися феном навіть кожен день, не переживаючи про шкоду, що заподіє вашому волоссю.

Також в центрі унікальності фена знаходиться спеціальний дифузор. Виконаний у вигляді насадки для фена у вигляді «пальчиків», з ним вам стають доступними найрізноманітніший і широкий спектр зачісок. Наприклад, ви легко зможете створити будь-яку зачіску з ефектом об'ємного завиваючого волосся. Крім того, використовуючи дифузор, ви зможете сушити волосся набагато швидше, при цьому практично не травмуючи його, так як насадка забезпечує оптимально рівномірний розподіл теплого повітря.