Огляд фена Braun HD 130

Огляд фена Braun HD 130

Фен, без сумніву, річ потрібна. Торгова марка Braun відома в усьому світі, як один з найкращих виробників подібної техніки. Вона має безліч переваг. Фен Braun - чудова техніка для комфортного догляду за собою. Модель Braun HD 130 зручна, тому чудово підходить для подорожей.

Характеристики

Цей фен - справжня знахідка для тих, хто не може обійтися без подібної техніки жодного дня. По-перше, він потужний - 1200 Вт - показник відмінної роботи. По-друге, має все необхідне для прекрасного функціонування. Два температурні режими - гарантія того, що ваше волосся не буде пошкоджене. Перший режим - щадний, він підійде для посіченого ослабленого волосся.

Другий застосовується для інтенсивної сушки. На ручці приладу знаходиться спеціальний перемикач, скориставшись яким ви зможете змінити потік повітря. Ще одна перевага цієї моделі - широкий діапазон вхідної напруги. Фен ідеальний для відпустки, його можна використовувати в будь-якій країні. Система інфрачервоного нагріву забезпечує швидку і ефективну сушку волосся. Ще одна важлива особливість - складна ручка. Вона робить фен Braun HD 130 компактним і схожим на трансформер. Його можна компактно упакувати у валізу, яка заповнена речами. Пристрій має непомітну петельку для підвішування. Скористалися феном? Повісьте його у ванній.

Хочете зробити приголомшливу зачіску? Фен Braun HD 130 створений спеціально для вас. Довірте своє волосся професіоналові.

Комплектація

Разом з цим феном ви отримаєте широку насадку для укладки. Професіонали запевняють, що без цього аксесуара неможлива повноцінна робота з феном. Її можна з легкістю надіти, зняти, зберігати в косметичці. Якщо ви втомилися від громіздких і незручних насадок, ця насадка вас здивує. Вона зручна і проста у використанні. Насадка-концентратор дозволяє створити відмінну укладку.

Чудово виглядати - легко, якщо у вас є такий фен. Він дбайливо ставиться до волосся, тому не розчарує вас. Можливо, це саме те, про що ви мріяли.