Огляд фену-щітки Braun AS 530 Black

Огляд фену-щітки Braun AS 530 Black
Універсальний інструмент домашнього стиліста, за допомогою якого ви зможете кинути виклик навіть професіоналам. Фен-щітка Braun AS 530 Black, це зручний, багатофункціональний прилад, який відмінно справляється зі своїм основним завданням - створенням найрізноманітніших, як за складністю, так і за красою, неповторних укладок. Які б витончені рішення ви не захотіли втілити, скористайтеся допомогою фена Braun AS 530 Black, щоб зробити все швидко і якісно!

Безмежна функціональність

Відмінна риса даного стайлера, це, звичайно, широкий спектр можливостей, які він надає в розпорядження власника. При потужності в 1000Вт і доступною регулюванню робочих температур (три режими плюс холодне обдування), ви отримуєте абсолютну свободу вибору зачіски.
  • паровий зволожувач. Можливо, саме ця особливість є ключовою у цього прекрасного фена. Навіть сухе волосся в ході укладання залишатимуться «слухняними», а це значно прискорить і полегшує весь процес, позбавивши вас від непотрібних хворобливих відчуттів. Просто натисніть відповідну кнопку на корпусі.
  • сітчастий фільтр, розташований на задній панелі, призначений для запобігання попаданню волосся в сам пристрій. Таким чином досягається відразу дві мети: процес укладання залишається безболісним і охороняється від засмічення прилад. А ось фільтр, при необхідності, очистити не складе труднощів, оскільки він легко знімається.
  • різні насадки для укладки. У комплект входять відразу три, кожна з яких має власну «спеціалізацію»: маленька щіточка (18-мм), велика (36-мм) і насадка для додання об`єму. Комбінуючи і експериментуючи, ви завжди зможете створити власний унікальний стиль. Насадки розроблені фахівцями Braun з особливою ретельністю і здатні ефективно запобігати зайвому висушуванню волосся. Вони рівномірно розподіляють тепло, не перепалюючи і не травмуючи волосся.
  • комфортне використання. Комфорт при роботі з технікою Braun, це одне з найважливіших завдань, яке вирішується абсолютно для всіх пристроїв і аксесуарів бренду. І фен Braun AS 530 Black так само не став винятком. Наприклад, тут є спеціальна петля для підвішування - дуже зручна, особливо коли вам потрібно ненадовго взяти гребінець, але не прибирати далеко сам фен. Ще один плюс - довгий триметровий шнур, який дозволяє рухатися, не обмежуючи себе і практично не залежати від розетки.
Купити фен-щітка Braun AS 530 Black завжди можна на веб-сайті нашого магазину за вигідною ціною. Просто зателефонуйте за вказаними телефонами або придбайте товар, який сподобався, авторизувавшись у Персональному кабінеті і додавши товар до віртуального "кошика".