Огляд бритви Braun Series 9 9292cc Wet&Dry

Огляд бритви Braun Series 9 9292cc Wet&Dry

Ця нова компактна бритва є наступним етапом розвитку популярної лінійки. Дизайн залишився таким же стильним, а зручність використання і технічні характеристики бритви підвищилися. Дана модель показує себе відмінно при голінні сухого і вологого типу - як в плані якості, так і по швидкості. Традиційна німецька надійність і функціональність також на традиційно високому рівні. Крім того, вирішивши купити Braun Series 9 9292cc Wet & Dry зараз в фірмовому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантію від виробника і повне обслуговування виробу в авторизованих сервісних центрах бренду.

Технології досконалого гоління

Легкі ковзаючі рухи, жодних зусиль, швидкість і повна відсутність неприємних відчуттів - це і є головні переваги, які ви отримуєте, купуючи бритву Braun Series 9 9297cc Wet & Dry. Все інше, вже деталі, але саме в цих деталях і криється причина успіху даної моделі на сучасному ринку, навіть в умовах жорсткої конкуренції з іншими моделями:

  • точність гоління з тримерами HiperLift & Cut. Унікальні можливості надточного тримера дозволяють прибирати навіть «складні» волосинки, які раніше не піддавалися. Тепер є можливість домогтися ідеальної гладкості гоління - триммер акуратно підводить волосинки, які щільно притиснуті до тіла, не дряпаючи при цьому шкіру, а потім вони негайно голяться, потрапляючи під леза в сітці.
  • технологія безперервних мікровібрацій. Можливості запатентованої системи SyncroSonic також в рази підвищили швидкість і ефективність гоління. Кожен з 4-х ріжучих елементів робить не менш 10.000 рухів в хвилину (тобто всього 40.000), гарантовано забезпечуючи зрізання всіх волосків. Причому бритва автоматично збільшує потужність, коли обробляє ділянки особи з особливо густою щетиною. Це дозволяє забезпечувати виключно рівномірний гоління.
  • переваги плаваючої головки. Голівка леза з ідеальною точністю слідує всім вигинів підборіддя. Дотого ж самі леза оснащені незалежною підвіскою. Таким чином досягається дивовижна легкість гоління, повністю виключається ймовірність випадкового пропуску окремих ділянок.
  • швидке заряджання. Функція швидкої зарядки (всього за 5 хвилин), яка може виявитися дуже доречною, коли потрібно поголитися, але прилад ще не повністю заряджений. Повна ж стандартна зарядка бритви гарантує до 60-ти хвилин її роботи.

Нові технології для простоти обслуговування

Очевидно, що періодично будь-яку бритву слід чистити. Як правило, це не дуже приємний і досить виснажливий процес. Але тільки не у випадку з вашої бритвою Braun Series 9 9292cc Wet & Dry! Тут застосовано спеціальну технологію і цілий комплекс автоматичного очищення механізмів - Clean & Renew. Бритва очищається вже в процесі зарядки! Ви просто встановлюєте її в зарядний пристрій, а коли прийде час голитися знову, прилад в буквальному сенсі буде сяяти чистотою. Та й в цілому, постійний догляд значно підвищує термін служби як окремих деталей, так і всього приладу. Зверніть увагу, що в вартість бритви Braun Series 9 9292cc Wet & Dry входить також невеликий чохол з натуральної шкіри, укріплений жорсткими стінками, які істотно підвищують стійкість при ударах. А додаткові аксесуари, наприклад, щіточку для ручного очищеня, ви можете зберігати в окремому мішечку.