Огляд бритви Braun 5040 S

Огляд бритви Braun 5040 S

Для кожного чоловіка важливо бути впевненим у собі. Важливо відчувати твердість в думках, сміливість у вчинках, легкість у прийнятті рішень. Але не секрет, що левова частка успіху залежить від нашого зовнішнього вигляду, адже ми відчуваємо себе саме так, як ми виглядаємо. Саме з цієї причини компанія Braun, багато років займається розробкою і виробництвом високоякісних електробритв, продовжує розробляти технології, створюючи нові, досконаліші моделі, замість того щоб розпорошуватися на різноманітність виробленої техніки, зберігаючи таким чином бездоганну якість своєї продукції.

Електробритва 5040 S від Braun – це продовження знаменитої лінії високотехнологічних сучасних бритв Series 5. Взявши від лінії чудовий фірмовий дизайн, вона отримала в розпорядження також і деякі нові технології, які зробили гоління ще більш чистим і комфортним. Чиста шкіра з мінімальними витратами часу, відсутністю подразнень – ось основні якості, які характеризують роботу бритви Braun 5040 S.

У світі особливих технологій

Використання в даній бритві сучасних та інноваційних технологій гарантує виключно якісний результат після кожного гоління. Так, наприклад, розробники оснастили бритву особливою технологією під назвою «FlexMotionTec». Саме вона забезпечує бритві дивовижну чистоту гоління, одночасно зменшуючи тиск, завдяки чому вплив на шкіру стає мінімальним, а, значить, зменшується і роздратування, яке викликається голінням.

5040 S від Braun – це не тільки сучасні технології, але ще і стильний привабливий дизайн. Головна особливість дизайну – велика увага, приділена розробниками ергономічним показниками пристрою, що ще раз підтверджує високу практичність і комфорт експлуатації бритви. Солідний корпус чорного кольору виконаний з високоміцного пластику, однак більшу його площу займає спеціальна прогумована вставка, що забезпечує додатковий комфорт при роботі з бритвою, не даючи їй ковзати навіть в мокрих руках. Відмінною, воістину унікальною рисою бритви є бритвена голівка чорного кольору, замість хромованої нержавіючої сталі в інших моделях Series 5. Вона додає образу бритви цілісності, гармонійності, робить її зовнішній вигляд дуже значним і стильним. А тонка синя лінія, що оперізує верхню частину корпусу пристрою і синій елемент нижньої частини корпусу надають бритві особливої вишуканості, роблячи її унікальною.

Ергономічність Braun 5040 S представлена ​​спеціальною формою корпусу бритви, яка завдяки дещо звуженій формі (що також є характерною ознакою лінії Series 5) і чудовою прогумованою вставкою, яка не ковзає. Крім того, її доповнює також раціональне розміщення головного елемента управління бритвою – кнопки ввімкнення і вимкнення, яка розташувалася точно під місцем, де знаходиться великий палець під час роботи з пристроєм. Таким чином, для комфортної роботи з бритвою не потрібно ніяких зайвих рухів – друга рука завжди залишиться цілком вільної під час гоління.

Вирішувати вам!

Новинкою бритви стала можливість вибору сухого, або вологого гоління. Тепер, з новим герметичним корпусом, використовувати бритву можна не тільки в «звичайному» режимі – сухому – але також голитися прямо під душем, використовуючи різні засоби, без ризику будь-яким чином пошкодити пристрій. Особливо це сподобається чоловікам з чутливою шкірою, так як вологе гоління значно компенсує роздратування шкіри, пом'якшуючи її. Оснащена надгострим лезом нового покоління «CrossHair», 5040 S голить виключно якісно, чисто, залишаючи шкіру ідеально гладкою на довгий час. Лезо розроблено таким чином, щоб під час гоління рівноцінно голити будь-який тип волосків, навіть ті, які мають хаотичний напрям зростання, чудово справляючись таким чином навіть з короткою щетиною. А з новим посиленим мотором PowerDrive, який працює на 20% швидше ніж двигуни інших моделей, Braun 5040 S здатна голити ще швидше і ефективніше.

З турботою про час

У бритву вбудований потужний літій-іонний акумулятор з двома індикаторами зарядки, який робить 5040 S мобільним і автономним. Працюючи в бездротовому режимі, акумулятор дозволяє користуватися бритвою безперервно протягом 45-и хвилин, а за годину він здатний повністю відновити свою працездатність. Унікальною функцією акумулятора Braun 5040 S є також «Швидка зарядка», яка дозволяє протягом 5-хвилинного з'єднання з мережею забезпечити заряд, достатній для повноцінного сеансу гоління. При цьому догляд за пристроєм не завдасть ні зусиль, ні дискомфорту: герметизований корпус дозволяє просто промити пристрій під струменем звичайної води після використання.