Огляд бритви Braun 150 Series 1

Огляд бритви Braun 150 Series 1

Braun 150 це недорога бритва від відомого виробника. Ця модель, як і всі електробритви Braun, виконує свої функції з відмінною якістю, надійна і прослужить Вамдовгі роки. Електробритва 150 Series 1, ці пристрої є початковим рівнем компанії і як показує практика, користуються попитом у людей, яким потрібна електробритва для подорожей, щоб її було зручно покласти в сумку і вона не займала багато місця. Ергономічний дизайн електробритви дозволяє зручно тримати її в руці і вона без зусиль поміститься в невеликій шафці, у ванній кімнаті. До плюсів безсумнівно потрібно віднести її ціну. За невеликі гроші ви отримуєте собі в користування сучасну, стильну , наднадійну електробритву від Braun, про що вамбуде нагадувати приємно-зігріваюча назву на корпусі бритви.

Компактність і економічність пристрою

Електробритва працює від акумулятора 30 хвилин без підзарядки, що важливо не будь у Вас під рукою розетки, підете Ви в похід у гори, або до лісу на пару днів з друзями. Заряду вистачить на те, щоб поголитися 4-5 разів, що підтверджують власники 150. А щоб повністю відновити заряд акумулятора знадобитися приблизно 8 годин. На корпусі Braun 150 є симпатичний LED індикатор синього кольору: заряду батареї і включення пристрою, прикрашаючи в цілому сірувато-сріблясте оформлення апарату. Корпус зроблений з міцного пластику, якщо Ви випадково впустите пристрій, він не розіб'ється, правда усьому є межа. Збірка виконана якісно, ​​бритва водонепроникна і мити її, після користування, можна просто водою з під крана. Перед миттям пристрою важливо переконатися, що електробритва відімкнена від електромережі – елементарні заходи безпеки.

Можливості електробритви

Braun 150 це сіткова електробритва з тримером, призначена як для сухого, так і для вологого гоління. Ви шляхом спроб зможете визначити, який із них найбільше вам підходить і назавжди позбавитеся від подразнення шкіри. Зупинимося на  двох методах докладніше. Сухе гоління дуже простий метод, так як вам нічого не потрібно для того щоб збрити щетину, Ви швидко зрізаєте електробритвою волоски, промиваєте бритву і все. Такий спосіб дуже практичний , підійде для подорожей , тривалих відряджень, якщо ви не хочете захаращувати багаж піною для гоління і лосьйонами. Зволожуючі креми теж ні до чого, тому що електробритва не вступає в безпосередній контакт зі шкірою обличчя, леза зрізують тільки волосся, не контактуючи зі шкірою. Вологе гоління  можна порівняти з голінням звичайним станком, або небезпечною бритвою, Ви спочатку зволожує обличчя, наносите гель, або піну і голитеся. Це набагато звичніше для більшості чоловіків і приємніше. Хоч і існує думка, що вологе гоління куди краще, ніж сухе, завжди є винятки з правил, і кому-небудь підійде саме останнє, в разі індивідуальної непереносимості супутніх вологому голінню кремів, гелів тощо. Знову ж таки, на всю процедуру вологого гоління у вас піде значно більше часу, ніж на сухе, тому обирайте самі, а Braun 150 подбає про те, щоб і в тому, і в тому випадку, ви лишилися задоволені результатом.

Особливості Braun 150

Для комфортного і якісного гоління, розробники обладнали електробритву 150 плаваючою голівкою, з високим ступенем маневреності, що дозволить збривати все «начисто» навіть у важкодоступних місцях (шия, горло). Голівка буде точно повторювати усі контури вашого обличчя. Електробритвою можна впоратися і довгим волоссям на обличчі, для цього є спеціальний тример, для любителів відпускати щетину ця можливість буде в самий раз.

Електробритва Braun 150 голить гладко, не залишаючи «пропущених» місць, користуйтеся бритвою кожен день, або через день будете виглядати завжди свіжо і мужньо. Куди б Ви не зібралися, будь то подорож на дикі пляжі, гірські походи, або туристичні тури, Ви завжди зможете захопити з собою електробритву Braun 150 щоб мати охайний вигляд, адже сам апарат дуже маленький, а важить бритва всього лише 160 г.