Огляд блендерів Braun MultiQuick 7 X

Огляд блендерів Braun MultiQuick 7 X

Лінійка вертикальних блендерів, розроблених для повсякденного використання в побуті, складається з декількох однотипних, але не однакових моделей. Є можливість купити блендер Braun MultiQuick 7X, попередньо підібравши пристрій, комплектація якого найкраще відповідає вашим кулінарним потребам. Якщо ви, наприклад, плануєте лише зрідка збивати яйця для омлету, то навряд чи буде потрібно повний асортимент насадок. І навпаки – «найпросунутіші» блендери MultiQuick 7X цілком можуть позмагатися в функціональності з кухонними комбайнами!

Відмінні риси серії

Усередині зручної рукоятки з прогумованим покриттям вбудований мотор регульованою потужності (максимум до 850 Вт). Він встановлюється в усі моделі блендерів Braun MultiQuick 7X. Додатково разом з блендером ви отримуєте мірний пластиковий стакан на 600 мл. Відмінності між моделями полягають в комплектації. Так, модель Braun MQ 7075X оснащується найбільш повним набором насадок, який включає:

 

  • Вінчик-збивач. Може використовуватися для акуратного перемішування рідких продуктів, рідкого тіста, збивання яєць. Відрізняється досить високою універсальністю застосування.
  • Насадка комбайн. Закрита пластикова ємність місткістю 1,5 л. Оснащується різними насадками, створеними спеціально для неї.

Саме насадка-комбайн дає блендеру Braun MQ 7075X настільки вражаючий функціонал! Комбайн може за вашим бажанням оснащуватися двома типами ножів (металевий ніж-подрібнювач або пластиковий для замішування тіста), теркою для шинкування, дрібною та великою теркою. Комбайн просто підключається, а після роботи легко розбирається для очищення. Інші моделі серії замість комбайна можуть комплектуватися подрібнювачами різного об'єму. Наприклад, насадкою на 350 мл або з ножем для коління льоду у моделі Braun MQ 7045X.

Металева блендерна нога

Металева нога також має універсальну конструкцію і фірмову систему швидкого під’єднання EasyClick Plus, що дозволяє швидко змінювати насадки. Основні ножі блендерів Braun MultiQuick 7X працюють за технологією ActiveBlade з рухомим кріпленням лез, що дозволяє їм рухатися вгору і вниз. Додаткова свобода підвищує ефективність обробки інгредієнтів, незалежно від їх щільності, а також істотно знижує зусилля з руки, яке потрібно прикласти. Для ручних блендерів цей показник можна назвати одним з найбільш важливих і в даному випадку навантаження знижується на 40%!