Огляд блендера Braun MQ 9037 X

Огляд блендера Braun MQ 9037 X

Серед очевидних переваг блендерів і професійні кухарі, і звичайні користувачі відразу відзначають компактність, і як наслідок, зручність у використанні, а також високу продуктивність. Але ж не секрет, що такими властивостями володіє практично будь-який сучасний блендер. Тому, щоб привернути увагу і «підкорити» потенційних покупців, кожен новий прилад, кожна нова модельна лінійка повинні бути унікальними. Інакше, вони просто ризикують загубитися у всьому різноманітті, яке представлено на «вітринах» супермаркетів і магазинів з продажу побутової техніки. Стаціонарний блендер Braun MQ 9037 X ціною, дизайном і навіть основними технічними характеристиками не надто відрізняється від багатьох інших. У комплект входять: насадка-подрібнювач на 0,5 л, віничок для змішування, плюс насадка для пюре. Нічого незвичайного, проте цей блендер не такий вже простий! Це ексклюзивна модель від світового бренду, головні особливості та переваги якої вимагають окремого розгляду.

Active Blade. Унікальні рухливі леза.

Smart Speed. Унікальна система контролю швидкості.

Power Bell Plus. Унікальна конструкція лез.

EasyClick Plus. Легке і надійне підключення насадок.

Так, саме так. Всі названі технології є запатентованими нововведеннями компанії Braun, реалізованими в кращих зразках її техніки, доступною для вас при покупці в офіційному магазині на даному сайті. При цілком стандартній потужності в 1000 Вт і традиційному дизайні корпусу саме ці технічні рішення зробили блендер Braun MQ 9037 X одним з кращих в своєму класі на сьогоднішній день.

Максимальна ефективність

Під ефективністю, якщо ми говоримо про стандартний блендер, призначений для збивання, подрібнення і змішування, мається на увазі потужність мотора. Чим вона вища, тим швидше мотор може обертати насадки, підключені до ноги блендера. А насадки вже забезпечують швидке і якісне приготування салатів, фаршів, поживних сумішей, напоїв та ін.

У моделі Braun MQ 9037 X все приблизно так само, крім однієї важливої деталі. Особлива фірмова технологія Active Blade багаторазово підвищує ефективність роботи насадок, за рахунок того, що вони не тільки обертаються, а ще й здійснюють швидкі рухи вгору-вниз. Дуже просто? Але ця простота дозволяє вам витрачати приблизно на 40% менше фізичних зусиль, під час обробки будь-якого продукту. Навіть якщо це, наприклад, дуже густе тісто. Що підтверджено лабораторними тестами Braun. Так само просто, до речі, підключати і знімати насадки і аксесуари, які йдуть в комплекті з приладом. З технологією EasyClick Plus, тобто буквально «легке клацання»,  насадка приєднується фактично «одним рухом», І ви можете не турбуватися, що насадки раптом від'єднаються під час роботи. Це абсолютно виключено! Зате при зберіганні в складеному стані габарити блендера зменшуються майже в два рази!

Новий спосіб регулювання потужності

На відміну від традиційної схеми з поворотними регуляторами або кнопками, Braun MQ 9037 X влаштований інакше. Тут видається мотором потужність визначається тим, наскільки сильно ви стискаєте рукоятку. Це дозволяє (після деяких експериментів) добитися виняткової точності. Особливо, коли ви намагаєтеся приготувати якийсь особливий десерт з повітряним кремом або дуже ніжну начинку. Дійсно «розумна швидкість» або Smart Speed, в оригіналі.

Розширені леза

Суттю технології PowerBell Plus є міцна нога з розширенням в нижній частині і гострими лезами збільшеного діаметру. Вони здатні за один оборот захоплювати значно більше інгредієнтів. Відповідно, на обробку витрачається менше часу, електроенергії та ваших сил. Нога, котра розширюється внизу, блокує розліт бризок і запобігає вихлюпування вмісту чаші для змішування.