Огляд блендера Braun MQ 7035 X

Огляд блендера Braun MQ 7035 X

Представник лінійки популярних занурюваних блендерів, що мають детально опрацьований, майже досконалий дизайн та відмінні експлуатаційні характеристики. У ситуації, коли ручна обробка продуктів буде занадто стомлюючою, але для того, щоб задіяти потужний кухонний комбайн або кухонну машину роботи все-таки недостатньо, саме такий прилад стане кращим вибором. Купити Braun MQ 7035 X варто у якості нового універсального помічника на всі кулінарні випадки!

Технології, доведені до досконалості

Один з головних мінусів занурюваних блендерів – необхідність постійно тримати прилад у висячому положенні Braun усунув оригінальним способом. Тепер частина зусиль з руки «знімають» рухливі леза ActiveBlade, розташовані протилежно одне до одного. Зміна швидкості обертання насадок проводиться не перемикачем, а залежить від сили, з якою ви стискаєте рукоятку. Надійно утримувати прилад навіть вологою рукою дозволяє особливе нековзне покриття на рукоятці. Ще одна інновація, це розширення в нижній частині ноги Power Bell Plus, що дозволяє лезам за один оберт обробляти велику площину в ємності. Таке розширення додатково зменшує розбризкування, особливо на високих швидкостях. І це все в цілому прискорює роботу. 

Особливості комплектації

Хоча доступних при стандартному постачанні аксесуарів всього два, їхня універсальність дозволяє в повній мірі використовувати можливості блендера і з легкістю готувати різноманітні страви.

  • Насадка вінчик-збивач. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, нечутливої до впливу вологи. Завдяки цьому підходить для обробки рідких продуктів. Наприклад, приготування кремів, швидкого збивання яєць, створення пишних десертів. Вінчик відмінно пристосований до роботи на будь-якій обраній швидкості.
  • Малий подрібнювач. Призначений для швидкого подрібнення практично будь-яких видів продуктів. Від твердих сортів сиру, моркви, зелені, фруктів до приготування фаршів. Всього за кілька секунд роботи ви отримаєте суміш ідеальної консистенції! Ніж розташований в нижній частині чаші і приводиться в дію мотором блендера. Місткість чаші – до 500 мл, в залежності від типу оброблюваних продуктів. Тобто, приблизно на 3-4 порції страв.

Також ви отримуєте пластиковий мірний стакан місткістю до 600 мл. Нанесені на його стінки шкали дозволяють точно вимірювати кількість інгредієнтів. Вартість насадок включено в загальну ціну Braun MQ 7035 X, але ви також можете замовити їх на сайті окремо.