Як вибрати тостер?

Як вибрати тостер?

Добре відомо, що всі тостери працюють за одним принципом, та й зовні виглядають практично однаково. Це досить прості, зручні у використанні, а тому дуже популярні прилади. Проте, в кращих моделях за уявною простотою ховається технічна досконалість. А тостери від провідних виробників, навіть здатні здивувати своїх власників розширеним функціоналом і унікальними можливостями.

Новий стандарт якості

Оскільки основним призначенням приладу є підсмажування хліба, найпримітивніші моделі цим і обмежуються. Причому не факт, що навіть з одним цим завданням тостер впорається добре. Фірмові тостери Braun виготовляються в кращих традиціях бренду, а тому, купуючи будь-яку модель в нашому онлайн-магазині ви можете бути абсолютно впевнені, як в якості самого апарату, так і в тому, що він не підведе вас в процесі приготування.

Серед основних переваг тостерів Braun варто виділити:

  • Система контролю. Перші тостери мали ручне управління. Однак такі моделі на сьогоднішній день вже вважаються застарілими. Щоб в точності дотримуватися температурного режиму і часу приготування, в тостерах від Braun застосовується досконала електроніка.
  • Потужність. Вона може досягати 1000 Вт і більше. Ну а чим вища потужність, тим швидше будуть підсмажені скибочки хліба. При цьому також зберігається оптимальна економічність.
  • «Тонкі» налаштування. За необхідності ви можете налаштувати вручну термостат таким чином, щоб домогтися оптимального прожарювання хліба. До сих пір ця можливість є не у кожного тостера. Оскільки наші смаки не однакові – хтось любить хрустку скоринку, а іншому достатньо легкого рум'янцю. З тостерами Braun ви легко зможете приготувати страву так, як вам більше подобається, просто повернувши рукоятку на корпусі.
  • Підйомні ліфти. Мало приємного в тому, щоб обпектися, випадково торкнувшись металевих розігрітих деталей. Тому на корпусі тостерів Braun є важіль, при натисненні на який скибочки піднімаються на достатню висоту над корпусом, щоб їх можна було без ризику взяти руками.

Широкий модельний ряд тостерів Braun означає, що завжди є можливість вибрати прилад під свої персональні вимоги. Деякі характеристики і дизайн можуть істотно відрізнятися, однак загальними залишаються висока якість виготовлення, надійність і довговічність.

Розширений функціонал

Додаткові можливості тостера є не просто приємним бонусом, а й особливістю, яка виділяє кращі пристрої серед сотень інших. Отже, тостери Braun не тільки підсмажують хліб. Встановивши невелику знімну решіточку, ви зможете розігрівати на ній інші вироби і навіть розморожувати хліб, який зберігався в холодильнику. Тости можна підсмажувати з одного боку, що дуже зручно для приготування гарячих бутербродів. Для кожної подібної функції є відповідна кнопка на корпусі.