Як вибрати парову праску?

Як вибрати парову праску?

Розгладжування речей після прання віднімає набагато більше часу ніж саме прання. Просто тому, що в цій справі неможливо повністю покладатися на автоматику. Отже, так чи інакше, доведеться купити парову праску і прасувати, прасувати, прасувати... Бажано, звичайно, робити це швидко та якісно. Тому до вибору парової праски потрібно підходити з особливою увагою. Вона повинна бути зручною, надійною, легкою, красивою, доступною за ціною, врешті-решт.

Праска без недоліків

В ідеалі всі покупці шукають саме таку – максимально придатну для регулярного використання в повсякденному побуті. Щоб її можна було використовувати за першої необхідності, не надто довго займаючись налаштуванням і підбором функцій. Виходячи з подібних вимог, всі виробники прагнуть створювати парові праски, які відповідають єдиним для даного класу стандартам якості:

  • Потужність. Може досягати у найсучасніших моделей 2000-2500 Вт, що дозволяє практично миттєво після увімкнення приладу використовувати його. Надзвичайно важлива якість, якщо ви поспішаєте і потрібно, наприклад, терміново позбавитися від складки на одязі.
  • Запас води. За цією характеристикою праски не можуть зрівнятися з прасувальними системами. Проте, навіть 300-500 мл в резервуарі вистачить на один повноцінний сеанс прасування декількох речей (пари-трійки сорочок, рушників, білизни).
  • Використання пари. Саме пар є головною «зброєю» гарної побутової праски в боротьбі зі складками і прим'ятостями. Така функція як «паровий удар» застосовується для видалення складок на щільних тканинах і при прасування речей, складених у декілька шарів стопкою. Вертикальне відпарювання, це розгладження речей у висячому положенні, причому без контакту з прасувальною поверхнею. Часто використовується для прасування делікатних тканин і не вимагає повторного розгладження з іншого боку, оскільки пара вільно проникає наскрізь.

Ексклюзивні особливості прасок Braun

Фірмові запатентовані технології компанії Braun вигідно відрізняють її продукцію серед іншої, доступної сьогодні на ринку. Варто відзначити унікальну конструкцію прасувальної поверхні. Закруглена на кінцях підошва з дивовижною легкістю рухається на тканинах будь-якого типу. Навіть застібки, ґудзики або шви не є для неї проблемою. Прасувати можна рухами до себе і в сторони, а результат при цьому нітрохи не погіршиться. Додатковою перевагою парових прасок Braun є і матеріал підошви EloxalPlus – гладкий і виключно міцний (навіть міцніший за сталь). Праска з поверхнею з даного матеріалу збереже ідеальний вигляд навіть після тривалого використання. Не з'являться подряпини або потертості на підошві, а значить і її прасувальні властивості не знизяться. Таким чином, ціна парової праски Braun відображає довершену технологічність і незмінно високий загальний рівень якості.