Готувати просто з бленерами Braun MultiQuick 3!

Готувати просто з бленерами Braun MultiQuick 3!

Не секрет, що з настанням осені наш організм ще більше потребує прийому вітамінів. Зовсім не обов'язково бігти за таблетками або сиропами до найближчої аптеки. Маса корисних речовин, необхідних для підтримки імунітету і загального стану в цю пору року, знаходиться у свіжих фруктах та овочах, які ви можете придбати на прилавках ринків і магазинів. А скільки всього можна приготувати з цих продуктів! Різні смуззі, пюре, крем-супу, салати та багато інших смачних і корисних страв. Ідеальним помічником в цій справі для вас стане ручний блендер Braun MultiQuick 3. З ними ви отримаєте заряд енергії, бадьорості та прекрасного настрою не тлише на осінній період, а й на весь рік!

Блендери Braun MultiQuick 3 – це:

  • Оптимальна потужність. На те, щоб збити, подрібнити, перемішати інгредієнти вручну, потрібно певна кількість часу та сил, яких, іноді просто на просто не вистачає. Блендери Braun MQ 3, завдяки своїй оптимальній потужності (в залежності від моделі від 550-700 Вт), впораються зі своїми завданнями за мить з набагато меншою витратою зусиль з вашого боку.
  • Продумана конструкція блендерної ніжки. У всіх моделях блендерів 3 серії форма ніжки виконана у формі дзвону, що запобігає розбризкуванню інгредієнтів під час роботи пристрою, зберігаючи робочу поверхню в чистоті. Гострі леза передбачають максимально ефективне подрібнення продуктів.
  • 2 швидкісних режими. Обирайте ту швидкість роботи приладу, яка буде найбільш оптимальною для роботи з тим або іншим інгредієнтом. Ви можете за допомогою одного пальця руки змінювати швидкісні режими, не відриваючись від процесу готування.
  • Зручна ручка. Прогумовані вставки на рукоятці пристрою дозволять вам бути впевненим в тому, що блендер не вислизне з ваших рук у самий невідповідний момент, а форма ручки передбачає максимально комфортну роботу з ним.
  • Корпус з високоякісного пластику. Блендери Braun MQ 3 без сумнівів прослужать вам дуже довго. Їх корпус виконаний з пластику прекрасної якості.
  • Можливість вибрати комплектацію, яка вам подобається. Моделі блендерів Braun MultiQuick 3 ідентичні між собою, за винятком їх комплектації. Ви можете обрати серед них ту, яка буде ідеальна для вас. Наприклад, в MQ 3045 ви знайдете великий подрібнювач, малий подрібнювач, мірний стакан і вінчик, а модель MQ 3005 оснащена базовою комплектацією – блендерною ніжкою, вінчиком та мірним стаканчиком.
  • Простий дизайн. Блендери Braun MultiQuick 3 виконані в простому, але, в той же час, стильному дизайні. Такі пристрої ідеально впишуться у будь-який кухонний інтер'єр.

Готувати смачні страви кожного дня для себе та своєї сім'ї так просто разом з ручними блендерами Braun MultiQuick 3!