Прасувальні системи для побуту

Прасувальні системи для побуту

Унікальні можливості побутових прасувальних систем дозволяють їм поєднувати функції звичайного праски з високою продуктивністю. Таким чином, коли ви купите прасувальну систему Braun, ви зможете при мінімальних витратах часу і сил випрасувати значно більшу кількість речей. Потужність, сучасний дизайн, великий запас води – в них є все, що може знадобитися в складній ситуації. Тепер навіть наймасштабніше прасування практично будь-яких речей, з будь-яких тканин не буде для вас проблемою. Там, де потрібна делікатність і точність, прасувальна система Braun проявить себе якнайкраще, не загрожуючи пошкодити навіть найтонші матеріали. А якщо потрібно привести до ладу, наприклад, джинси, знайдеться особливе рішення і на цей випадок.

Плюси домашніх прасувальних систем Braun

Ті, кому ще не доводилося використовувати дані комплекси, можуть помилково прийняти їх за праску на підставці. Взагалі-то, це майже вірно, тому що працювати з прасувальною системою ви будете точно так само. Та й зовні вони дійсно схожі. Однак, прасувальна система має цілий ряд переваг:

  • Значний запас води. Навіть наймісткішій прасці не зрівнятися за цим параметром з прасувальної системою. А значить, ви за один підхід зможете випрасувати дуже велику кількість речей, не потребуючи повторної заправки резервуару.
  • Використання пари. Потужність парового потоку може бути дуже високою, що дозволить використовувати функцію парового удару і «пробивати» щільні тканини, або речі, згорнуті в кілька шарів. І це далеко не все. Можна сказати, що прасувальні системи справжні «майстри» з використання пари. Саме вона, до слова, є їх основним інструментом.
  • Легкість прасування. Перш за все, вона досягається за рахунок прасувальної поверхні, яка виготовлена з міцного, легкого металу з унікальними властивостями. Ковзання ідеальне при прасуванні рухами в будь-який бік (від себе або до себе). Округлена на кінцях підошва зроблена такою, щоб легше долати складки, шви або ґудзики.

Автоматичний контроль

Прасувальні системи працюють за власним, унікальним принципом. Налаштування температури здійснюється не вручну, а в залежності від обраного режиму роботи і типу тканини, яка прасується в даний момент. В комплексах від Braun реалізована система iCare, що забезпечує «дбайливе» прасування найтонших тканин. Довірте їй найулюбленіші і цінні предмети гардеробу. Взагалі, електронна начинка є однією з головних відмінностей цих універсальних пристроїв від «простих» прасок. Детальну інформацію про можливості та ціну прасувальних систем Braun ви знайдете на нашому сайті в описі конкретних моделей і в розгорнутих оглядах.