Огляд епілятора Braun SE 5180

Огляд епілятора Braun SE 5180

Як таке можливо? Напевно у багатьох виникне цілком логічне запитання. Адже всім відомо, що епіляція – досить болюча процедура і так було завжди. Наприклад, в Стародавньому Римі, коли мужні римлянки, зціпивши зуби, накручували небажану рослинність на грубу нитку, таким чином висмикуючи волоски. А в Стародавньому Єгипті жінки і дівчата, проявляючи героїзм і стійкість, піддавали себе екзекуції пінцетами. Стародавні жінки знали, що висмикування волосся дає найбільш тривалий ефект, ніж гоління. З тих пір епілятор не надто змінився (все так само здійснює видалення шляхом висмикування волоска з волосяного фолікула), але значно удосконалився. Сучасні технології дозволяють звести страждання в ім'я краси до мінімуму. Сьогодні милі дами можуть забути про болючі відчуття під час процедури епіляції, насолодитися процесом перетворення своєї шкіри і результатом цього перетворення.

Компанія Braun – світовий лідер з виробництва якісної побутової техніки для Вашого будинку, а також великий фахівець в створенні різних епіляторів – детально вивчила всі питання і проблеми епіляції, тому її прилади одні з кращих , найбільш популярних на сьогоднішній день. Розробка компанії, яка є її ноу-хау – це система Silk-epil: два ступені захоплення – для тонких і для жорстких волосків – забезпечує м'якість , ефективність процедури видалення. Епілятори Braun пройшли дерматологічне дослідження, яке підтверджує щадну дію на шкіру і мінімум хворобливих відчуттів.

Особлива технологія

Особливість епілятора моделі SE 5180 – це плаваюча головка, що повторює всі вигини тіла, з розташованими на ній 40 пінцетами, які працюють за технологією вузького захоплення волосків, яка дозволяє за один рух захопити більше волосків. Вам не доведеться здійснювати багаторазові руху в одному напрямку, зайвий раз турбуючи шкіру. Щільне зіткнення пінцетів – дисків з шкірою також служить для зменшення неприємних відчуттів. Ні одна волосинка не буде пропущена, навіть найтонші і непомітні зникнуть тижні на чотири. А коли знову виростуть, то будуть вже більш тонкі, слабкі, безбарвні, ніж їх буйні попередники.

Регульована швидкість Braun SE 5180 – ще одна перевага, що дозволяє підвищити ефективність епіляції і знизити больові відчуття. 1-ша швидкість призначена для м'якої епіляції в важкодоступних місцях, або там, де кістка близько підходить до шкіри, а також для видалення тонких, коротких волосків. На 2-ій швидкості краще видаляти жорсткі, більш довгі волоски. Пальці SoftLift піднімають прилеглі до шкіри волоски, направляючи їх прямо до пінцетів.

Система Smartlight

Компанія Braun врахувала всі нюанси процесу епіляції, подбала про максимальну її ефективності, забезпечивши свій прилад системою Smartlight, яка забезпечить додаткове освітлення робочої поверхні, для того, щоб Вам не довелося повторювати процедуру два рази поспіль, видаляючи «загубилися» самі тоненькі і світлі волоски. Ну а якщо виникне необхідність терміново провести процедуру в незручних і непристосованих для цього умовах, то завдяки системі Smartlight, Ви зможете виконати її так само ефективно, як і зазвичай.

Два в одному

Для того, щоб звести до мінімуму неприємні і болючі відчуття під час епіляції, Braun розробила подвійну масажну систему, яка стимулює шкіру до і після процедури: під час масажу порушується передача нервових сигналів в шкірі, такого роду обман набагато зменшує неприємні відчуття. Вібрує плаваюча головка також працює як якийсь м'який масажер.

У комплекті до епілятора є спеціальна охолоджуюча рукавиця, наповнена гелем, який можна використовувати багато разів. Масаж і охолодження – ефективні способи знеболювання при епіляції.

Тест на ергономічність

Якщо прилад зручний у користуванні – він стане для Вас незамінним помічником не на один рік. Компанія Braun надає цьому пункту особливе значення. Епілятор SE 5180 має зручну форму, що повторює лінії долоні, його дуже зручно тримати в руці. Епілятор НЕ вислизне з руки, навіть якщо Ви будете робити епіляцію в душі. Безпека використання в воді забезпечується водонепроникним корпусом. Плаваюча головка епілятора знімна її можна мити під струменем води. Відразу ж після процедури вам не складе ніяких труднощів вимити її за допомогою спеціальної щіточки, яка також є в комплекті. Якщо Ви будете доглядати за приладом щоразу після використання, він віддячить Вам довгою і вірною службою. Епілятор SE 5180 компанії Braun, стильний і красивий прилад, стане для Вас вірним, надійним помічником.