Епілятори Braun Beauty Set

Епілятори Braun Beauty Set
Новинки епіляції і догляду за шкірою Набори для епіляції та краси Silk-epil Beauty Set Бездоганно гладка шкіра всього тіла.
Відкрийте для себе нові набори
для бездоганної гладкості та краси вашої шкіри
Детальнiше
Краса всього тіла з універсальними наборами Beauty Set
Збережи свою шкіру гладенькою до 4-х тижнів!
Щіточка для м’якого пілінгу. До 4 разів ефективніше ручного очищення. 10 000 найдрібніших щетинок видаляють ороговілі клітинки шкіри і стимулюють її відновлення. Для неймовірно гладкої та шовковистої шкіри, до якої хочеться доторкнутися.
Бритва та тример для чутливих ділянок шкіри. З допомогою насадки-тримера ви можете підрівняти волосся де завгодно, навіть в найбільш чутливих зонах без почервоніння або подразнення.
Перший в світі розумний епілятор. Технологія SensoSmart контролює силу натискання на шкіру, забезпечуючи швидку і точну епіляцію. Видаляйте ще більше волосся одним рухом.
Видаляє в 3 рази більш короткі волоски, ніж віск. Технологія MicroGrip з 40 пінцетами видаляє найбільш короткі волоски, котрі не під силу воску. Вам більше не потрібно чекати, доки ваше волосся досягне достатньої довжини для епіляції. Тримайте все під контролем. Гладенька шкірка, як після відвідування салону краси, до 4 тижнів.
Епіляція стає майже безболісною. При регулярному застосуванні епілятора Braun під теплою водою больові відчуття при епіляції зменшуються. 100% водонепроникний корпус для комфортного використання. Зроблений з урахуванням технології Wet&Dry для безпечної епіляції в ванні або під душем.
Завершіть програму по догляду за тілом масажем. Насадка для глубокого массажа усиливает кровообращение, а при одновременном применении массажных масел или кремов заметно улучшает внешний вид кожи.
Очищення обличчя прекрасно доповнює програму догляду за шкірою. Насадка для глибокого масажу підсилює кровообіг, а при одночасному використанні масажних олійок або кремів помітно покращує зовнішній вигляд шкіри.