Домашній фотоепілятор: як користуватися

Домашній фотоепілятор: як користуватися

Навколо переваг і можливих недоліків фотоепіляторів розмов ведеться не менше, ніж обговорень правил експлуатації цього приладу. Насправді, перш ніж купити фотоепілятор, дійсно варто ретельно вивчити принципи його роботи. Робота з фотоепілятором складнощів не має, а за умови точного дотримання інструкції виробник гарантує повну безпеку і високу ефективність догляду за тілом.

Попередній етап

Якщо не впевнені в безпеці, проконсультуйтеся з фахівцем-косметологом. Безпосередньо перед епіляцією бажано підготувати шкіру. Вона повинна бути чистою, а головне, повністю позбавленою засмаги, опіків, подразнень і, звичайно, захворювань. Відсутність засмаги дуже важлива, тому що фотоепіляція допускається лише на світлих ділянках шкіри. Крім того, не забувайте стежити за чистотою самого приладу, особливо вікна лампи, щоб забруднення не вплинули на її роботу. Також слід налаштувати режим роботи в залежності від того, які ділянки тіла ви збираєтеся обробляти. Врахуйте, що тривалість епіляції на одній ділянці складає 10-20 хвилин. Швидка обробка рук і ніг вимагатиме ще менше часу. Найбільш чутливі зони бікіні і пахви не потрібно обробляти довше 10-ти з низькою інтенсивністю спалахів.

  • Очищення. Проводьте процедуру тільки на заздалегідь підготовленій чистій шкірі, яка не має пошкоджень і пігментних плям.
  • Налаштування. Встановіть оптимальний режим роботи, якщо необхідно. Всі фотоепілятори Braun сумісні з 1-5 типами шкіри за тоном.
  • Епіляція. Не перевищуйте рекомендований час обробки ділянок шкіри, дотримуючись рекомендації для конкретного приладу.

Як проходить процес

Епілятори Braun автоматично здатні підлаштовувати інтенсивність випромінювання лампи завдяки технології SensoAdapt. Це вбудований чутливий датчик особливого типу. Коли підносите епілятор до тіла, увімкніть лампу і плавно проведіть пристроєм. Можуть виникнути характерні відчуття, як правило, тепло або легке поколювання. Печія і, тим більше, больові відчуття не допускаються. Якщо це трапиться – зменшить інтенсивність випромінювання, перейшовши у так званий GentleMode. Випромінювання лампи впливає на корені таким чином, що зростання волосся тимчасово припиняється. Цей ефект зберігається до року. На випадок, якщо волосся не видаляється повністю в комплекті з фотоепілятора часто йдуть ручні станки для бриття. Зверніть увагу, що перші результати використання приладу теж з'являються не миттєво, а через кілька послідовних сеансів. Сеанси, для підтримки отриманого ефекту, необхідно повторювати час від часу.