Огляд електричної бритви Braun130 Series 1

Огляд електричної бритви Braun130 Series 1

Недорога компактна електрична бритва від компанії Braun – ідеальне рішення для тих, кому з тих чи інших причин не підходять звичайні станки. У ній немає нічого зайвого, тому вартість приладу більш ніж демократична. У той же час бритва має всі необхідні функції, а користуватися нею можна в будь-якому місці, де є присутня звичайна електрична розетка.

Особливі загальні якості

Чоловіча електрична бритва Браун живиться від мережі напругою від 100 до 240, тобто коливання в кілька десятків вольт, які нерідко можна спостерігати у вітчизняному енергопостачанні, їй не страшні. У моделі є також функція автоматичного перемикання напруги, так що ви можете користуватися апаратом навіть на відпочинку в Америці чи Японії, де напруга мережі в два рази менше, ніж в Росії. Акумуляторне живлення відсутнє.

Прилад має стійкість до падінь і ударів, пластиковий прогумований водонепроникний корпус. Його деталі можна промивати проточною водою і очищати спеціальною щіточкою, яку ви знайдете в комплекті з бритвою. Сам корпус продуманий розробниками до найменшої дрібниці, тому дуже ергономічний: його зручно тримати в руці під час гоління, а також зберігати і перевозити. Правда, для цього доведеться придбати недорогий чохол – комплектацією він не передбачений.

Характеристики голівки

Система гоління сіткова: тонка сітка покриває ножі голівки – вони не контактують зі шкірою, а волосся, потрапляючи в комірки сітки, зрізуються лезами, які коливаються. Така система сприяє комфортній, безпечній, безболісній процедурі. Сама голівка – плаваюча, шириною 13мм, має високу маневреність, щільно прилягає до шкіри, повторюючи усі контури обличчя, ефективно справляється і з короткою, і з довгою щетиною навіть у проблемних місцях – на шиї, під підборіддям, над верхньою губою.

Важливо: деякі користувачі скаржаться на те, що бритва «смикає» волоски. Для того, щоб цього уникнути, а також з метою збереження сіточки рекомендується регулярно змащувати її спеціальним маслом, що продається в комплекті з приладом.

Вбудований тример

Зручна функція для тих, хто носить бороду і вуса, доглядає за бровами, або любить вражати жіночу половину людства стильною триденною щетиною. Для останніх призначена спеціальна насадка, що дозволяє створювати ефект легкої щетини.

Крім того, тример можна використовувати у якості додаткового леза для чистового гоління: це для тих чоловіків, про яких кажуть «поголений до посиніння». Так що при правильному використанні бритви Braun цієї моделі на створення привабливого мужнього образу, яким би він не був у вашому уявленні, піде не більше 10 хвилин.

На думку більшості користувачів, модель володіє всіма необхідними для якісного комфортного гоління функціями і вигідно вирізняється з-поміж інших приладів цього цінового діапазону. Додайте до всього ще й практично безшумну роботу двигуна, наявність у вільному продажу запасних деталей, а також стильні плавні лінії чорного корпусу – погодьтеся, кращого помічника для ранкових процедур вам просто не знайти! А подарована з нагоди близькій людині, електробритва Braun 130 Series 1 стане чудовим і корисним подарунком.