При покупці бритви Braun Series 5, сертифікат на 500 грн у подарунок

Акція завершена
При покупці бритви Braun Series 5, сертифікат на 500 грн у подарунок
Купуйте одну з бритв оновленої 5-ї серії, в Braun-market.com.ua, ви гарантовано отримаєте у подарунок* сертифікат номіналом 500 гривень. Сертифікат ви зможете використати при наступній покупці в одному з наших офіційних інтернет-магазинів. Безкоштовна** доставка по всій території України.

Вдосконалені бритви Braun Series 5 стали більш адаптовані під чоловічу щетину. Завдяки інноваційній технології «Auto Sensing Motor» бритви автоматично, 800 разів на хвилину, підлаштовуються під грубість щетини. Тим самим самостійно підвищують інтенсивність роботи там, де це необхідно, і відповідно знижують для меншого подразнення шкіри. З бритвами нового покоління Series 5 гоління стало ще простіше і безпечніше.

Акційна пропозиція від Braun-market.com.ua! Купуючи бритву Braun Series 5 в офіційному інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте в подарунок сертифікат номіналом 500 гривень.

Правила використання подарункових сертифікатів магазину Braun

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05