Купуючи епілятор Braun з технологією Wet&Dry, ви отримуєте фен-щітку AS330 в подарунок

Акція завершена
Купуючи епілятор Braun з технологією Wet&Dry, ви отримуєте фен-щітку AS330 в подарунок
Акційна пропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! При покупці епілятора Braun серії Silk-epil 9 або Silk-epil 7 з технологією Wet&Dry, у подарунок* ви отримаєте фен-щітку AS 330! Доставка безкоштовна** по всій Україні!

Для кожної дівчини полежати у теплій ванні з пишною пінкою та морською сіллю - безцінний час. Кожна клітинка шкіри під впливом гарячої води розслабляється, вона стає більш м'якою і піддатливою для проведення різних процедур, у тому числі і епіляції. Процедура видалення небажаного волосся може бути дбайливою та з найменшим відчуттям дискомфорту, якщо у вас є епілятор Braun серії Silk-epil 9 або Silk-epil 7 з технологією Wet&Dry!

Технологія Wet&Dry передбачає використання епілятора в душі та ванній. Тепла вода, розслабить шкіру і значно зменшить больові відчуття. Можна не хвилюватися за те, що епілятор зіпсується від контакту з водою, адже його корпус на 100% водонепроникний. З таким пристроєм ваші ніжки будуть залишатися гладкими до 4-х тижнів!

Акція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Купуйте епілятор Braun серії Silk-epil 9 або Silk-epil 7 з технологією Wet&Dry та отримуйте у подарунок фен-щітку AS 330!

Термін проведення акції: 01.03 - 08.03.17.

Подарунковий фонд:

*Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05