Купуючи електробритву Braun Series, у подарунок ви отримаєте тример CruZer 6 Precision

Акція завершена
Купуючи електробритву Braun Series, у подарунок ви отримаєте тример CruZer 6 Precision

Акція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! При покупці електробритви Braun Series 3, у подарунок * ви отримаєте тример CruZer 6 Precision! Доставка по території України абсолютно безкоштовна **!

Електробритви Braun Series 3 – це гарантія чистого гоління, без будь-яких неприємних наслідків для вашої шкіри. Сітки SensoFoil з технологією MicroComb забезпечують ретельне гоління, зрізаючи навіть волоски, що ростуть в різних напрямках. Деякі моделі даної серії можна використовувати в душі з гелем та пінкою, так як їх корпус водонепроникний. Перевагою також є наявність у комплектації системи Clean & Renew.

Офіційний інтернет-магазин пропонує вам акцію! Купуючи електробритву Braun Series 3, у подарунок ви отримуєте тример CruZer 6 Precision!

Ваш бездоганний зовнішній вигляд у надійних руках Braun.

Термін проведення акції: 05.12 - 31.12.16.

*Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: