Фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008

9199
грн.
Рейтинг: 5
Голосів: 4
Код товару: 1042
Серія: Silk-epil 5. Система: IPL (фотоепіляція). Сумісність з типами шкіри: 1-5. Область впливу: 3 кв. см. Строк служби: 300 000 спалахів. Датчик SensoAdapt. Функція GentleMode. Ковзаючий режим. Живлення: від мережі. Епілятор Face у комплекті.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (4)

Опис і характеристики

 • Сумісність з різними типами шкіри
  Сумісність з різними типами шкіри
  Перед тим як ви зважитесь купити Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008, обов'язково прочитайте інструкцію та порадьтесь з фахівцем. Необхідно переконатися, що ваш тон шкіри і колір волосся підходить для фотоепіляції. Якщо да, то можете не сумніватися в його ефективності. Безболісне видалення волосся на довгий час у себе вдома – можливо, і це не міф. Спеціальний датчик SensoAdapt подбає про те, щоб ви провели сеанс максимально якісно і безпечно. З його допомогою фотоепілятор автоматично зчитує усі відтінки шкірного покриву і подає той світловий імпульс, який буде необхідний саме на даній ділянці.
 • Епіляція чутливих зон
  Епіляція чутливих зон
  Фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 найкращим чином підійде для тих жінок, які хочуть застосовувати його для епіляції чутливих зон свого тіла. Для таких цілей пристрій має спеціальну функцію під назвою GentleMode. У даному режимі процес епіляції проходить таким же чином, як і в звичайному режимі, але з використанням більш низького енергетичного рівня, що дозволяє уникнути неприємного відчуття, як під час процедури та і після її завершення.
 • Швидкість епіляції і тривалий ефект
  Швидкість епіляції і тривалий ефект
  Ціна на Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 повністю виправдовує себе, оскільки за допомогою даного фотоепілятора можна всього за 8 хвилин повноцінно видалити небажане волосся на ногах. Причому, після повного сеансу процедур, в наступний раз даний пристрій знадобиться приблизно через рік. Це можливо завдяки тому, що фотоепіляція не тільки видаляє волоски, але і «присипляє» волосяні фолікули, щоб перешкоджати подальшому зростанню волосся, майже на один рік.
 • Комплектація моделі
  Комплектація моделі
  Фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008, купити який за найвигіднішою в Україні ціною ви можете у нашому офіційному інтернет-магазині, стане прекрасним подарунком практично для кожної людини, яка стежить за собою. Адже в його комплектації, крім самого фотоепілятора, ви знайдете також пристрій для пілінгу шкіри обличчя Braun Face.
Характеристики товару
Тип епіляції: фотоепіляція
Кількість пінцетів: -
Кількість швидкостей: -
Масажні ролики: -
Підсвічування: -
Плаваюча головка: -
Спосіб роботи: від мережі
Час зарядки (хв): 24
Час роботи від акумулятора (хв): -
Країна-виробник: Британія
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Щітка для обличчя: є
Щітка для пілінгу: -
Масажна щіточка: -
Для швидкої епіляції: -
Для чутливих ділянок: -
Для точкового видалення волосся: -
Бриюча голівка: -
Знімний триммер: -
Охолоджуюча рукавиця: -
Щіточка для чищення: -
Мішечок для зберігання: -
Косметичка: -
Додаткові особливості: у комплекті епілятор Face

Відгуки

 • Елена
  05.03.2018
  Уточните, пожалуйста, возможно ли использовать данную модель для зоны глубокого бикини? Спасибо
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Фотоэпилятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 был разработан для значительного уменьшения роста волос после его использования в течение определенного периода времени. Идеален для применения на следующих участках кожи у женщин: на ногах, на руках, в подмышечных впадинах, в зоне бикини и на лице (под скулами). Обязательно перед использованием ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь со специалистом. Спасибо за обращение.
 • Елена
  04.03.2018
  В чем отличия в BD 5008 и 5009?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Разница в данных моделях заключается исключительно в комплектации. В комплектацию фотоэпилятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 входит прибор для чистки лица, а в BD 5009 - прибор для пилинга тела. Спасибо за обращение.
 • Татьяна
  01.03.2018
  Добрый день! Подскажите пожалуйста, рекомендуемый промежуток обработки на первых этапах составляет неделю, у всех других фирм-производителей промежуток 2 недели. Почему такая разница, учитывая, что мощность вашего прибора выше 6 кДж, у прочих 5кДж?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Цифры по рекомендованным процедурам усреднены как средневзвешенные параметры для получения желаемого результата. Процедура фотоэпиляции – индивидуальна, так как кожа восприимчива у всех по разному, по этому нельзя говорить о том, что это константа, которую нужно соблюдать. Спасибо за обращение.
 • Аня
  27.02.2018
  Доброго дня. Подскажите, пожалуйста, есть ли в этой модели возможность замены лампы.
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Во всех фотоэпиляторах Braun, в том числе и в модели Silk-expert 5 IPL BD 5008, нет возможности заменить лампу. Обратите внимание, стоимость сменной лампы практически равна новому изделию. В данной модели лампа рассчитана на 300000 вспышек. Например, для эпиляции ног данного ресурса хватит приблизительно на 8 лет. Также в случае заводского брака или сервисного случая изделие меняется на новое. Спасибо за обращение.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.