Насадка-подрібнювач Braun MQS 200 Black (AX22110051)

Насадка-подрібнювач Braun MQS 200 Black (AX22110051)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1668
Матеріал: пластик. Об'єм чаші (тип HC): 350 мл. Підставка,яка не ковзає.

Аксесуар сумісний із блендерами Braun: MQ70xx X, MQ90xx X, MQ91xx X. Type: HB701, 4200, HB901. Із системою кріплення насадок EasyClick+.

  • Опис і характеристики
  • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Додаткові можливості для стандартної техніки

Можливість швидко перетворити звичайний занурювальний блендер на універсальний кухонний комбайн наділяє цей порівняно простий прилад універсальними якостями. Ви просто купуєте насадку Braun MQS 200 Black (AX22110051), підключаєте її до блендерної ноги через систему кріплення EasyClick+ та отримуєте додаткові можливості обробки різних інгредієнтів. Дана насадка є закритою пластиковою ємністю, оснащеною власним трилопатевим високоефективним лезом.

Кріплення EasyClick+

Це інноваційна система кріплення, яка використовується у деяких моделях блендерів Braun. Вона надає безліч переваг у порівнянні з традиційними системами кріплення, дозволяючи легко та швидко змінювати модулі без необхідності використання додаткових перехідників. Для закріплення насадки досить просто вставити насадку в потрібне місце. Це особливо зручно при приготуванні страв, які потребують кількох насадок. EasyClick+ забезпечує надійну фіксацію насадок, що гарантує безпеку в процесі роботи.

Розширений функціонал

Тепер ваш блендер буде здатний за лічені секунди подрібнити практично всі види фруктів та овочів якісно та акуратно. Саме ця насадка ідеально підходить для приготування соусів та кремів. Однак, варто відзначити, що насадка Braun MQS 200 Black не призначена для подрібнення льоду або інших твердих продуктів, таких як морозиво. Ви можете замовити та купити насадку Braun MQS 200 Black (AX22110051) онлайн на нашому сайті.

Відгуки

  • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.