Перший День Народження офіційного магазину «DeLonghi Kenwood Braun»

Перший День Народження офіційного магазину «DeLonghi Kenwood Braun»

3-4 листопада 2018 року офіційний магазин «DeLonghi Kenwood Braun» в ТЦ «Gorodok Gallery» відсвяткував свій перший День Народження!

З нагоди цієї знаменної події ми приготували для всіх наших покупців масу приємних сюрпризів. В суботу і в неділю, 3-4 листопада, всі покупці і відвідувачі офіційного магазину «DeLonghi Kenwood Braun» могли насолодитися смаком запашної кави, свіжих соків і авторських десертів, приготованих за допомогою техніки брендів DeLonghi, Kenwood і Braun. Покупці мали можливість взяти участь в тематичних конкурсах і вікторинах, а також отримати фірмові сувеніри та святкові знижки на товар.

Найголовнішою подією нашого Дня Народження став розіграш СУПЕРПРИЗІВ.

За умовами проведення, які були заздалегідь заявлені на сайті, Головні Призи нашого Дня Народження розігрувалися лише серед присутніх покупців, які зробили покупку в фірмовому магазині «DeLonghi Kenwood Braun» з 1 по 4 листопада на суму від 1000 грн.

4 листопада в 18.00 розіграш успішно відбувся і наші СУПЕРПРИЗИ знайшли своїх щасливих володарів.

  1. Андрій виграв кавоварку DeLonghi ECAM 22.360 B Magnifica S
  2. Антон та Ірина виграли кухонну машину Kenwood KVC 5100 T Chef Sense
  3. Олександр виграв дизайнерський комплект DeLonghi Scultura (чайник і тостер)
  4. Ірина з донькою виграли праска Braun TS 735 TP

Безліч сувенірів і подарунків, смачна кава, жарти ведучого, радісні посмішки дітей та їх батьків, невимушена і легка атмосфера свята – сподіваємося, що саме так запам'ятається нашим покупцям перший День Народження магазина.

Колектив фірмового магазину «DeLonghi Kenwood Braun» дякує всім за участь та запрошує всіх на свій наступний День Народження.